Vairākas vecuma grupas uzsāk Latvijas Jaunatnes čempionātu handbolā!

Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-14 meitenēm (2005.g.dz. un jaunākas)

Šogad U-14 vecuma grupā meitenem startē 7 komandas, kas aizvada 2 apļu turnīru trīs posmos. Piedalās: Salaspils sporta skolas divas komandas, Ludzas novada sporta skola, Jēkabpils un Dobeles sporta skolas, Skrīveri, Vaiņode un Olaine.
Pirmais posms norisinājās Salaspilī 13. un 14. oktobrī. Katrā dienā meitenēm bija 2 spēles. Visveiksmīgāk sabraukumu aizvadīja mājnieces.
Salaspils SS 1 komandai 4 uzvaras 4 spēlēs: 
18:7 (8:4) ar Dobeles SS
19:9 (8:4) ar Skrīveri
19:7 (9:3) ar Olaini
24:15 (11:9) ar Jēkabpils SS
 Pret Vaiņodi un Salaspils SS 2 komandām mūsu meitenes spēlēs 2. un 3.posmā.

Salaspils SS 2 komandai, kurā startē 1-2 gadus jaunākas dalībnieces pieredzes krāšanas nolūkos, pretēja situācija. Zaudējumi visās 4 spēlēs:
2:24 (2:14) ar Olaini
1:24 (0:15) ar Jēkabpili
2:13 (0:6) ar Dobeli
4:12 (3:3) ar Vaiņodi
Pret Skrīveriem un Salaspils SS 1 komandu meitenes spēlēs 2. un 3.posmā.

Turnīra tabulā ar 8 izcīnītiem punktiem 1.vietu šobrīd ieņem Salaspils SS 1. Savukārt otrā Salaspils komanda noslēdz kopvertejumu 7.pozīcijā.

Salaspils SS 1 komandā LJČ 1.posmā spēlēja: Krūmiņa Nora, Strogova Katrīna, Dansone Alīna, Bondarenko Veronika, Binduka Frīda, Binduka Vita, Semenčikova Daniela, Emze Anastasija, Alksne Paula Marta, Jemcova Ksenija, Doroškeviča Marianna, Zarakovska Alīna (komandas treneri: Marija Zaščerinska un Inals Doguzovs).

Salaspils SS 2 komandā LJC 1.posmā spēlēja: Jakuboviča Nikola, Kokina Līna, Korneiceva Nikola, Zvaigzne Evelīna, Pilāte Anna Marija, Morozova Darja, Bruja Sofija, Bogačenkova Jeļena (treneris - Inals Doguzovs).

Rezultatīvākā salaspiliete U-14 LJČ posmā ir Vita Binduka ar 25/1 gūtajiem vārtiem 4 spēlēs! 


Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-14 zēniem (2005.g.dz. un jaunāki)

22. un 23.oktobrī Salaspils sporta namā tika izspēlēts 1.posms U-14 zēniem. Šogad valsts meistarsacīkstēs šajā vecuma grupā startē 7 komandas, kas tāpat kā meitenes aizvada 2 apļu turnīru 3 sabraukumos. Piedalās Salaspils, Dobeles, Ogres, Vaiņodes, Tērvetes, Skrīveru un Celtnieks Rīga komandas.

Salaspils SS ļoti veiksmīgi uzsāka čempionātu, aizvadot divās dienās 3 spēles un izcīnot visās uzvaras!
15:12 (7:5) ar Dobeli
18:12 (7:4) ar Tērveti
21:14 (11:4) ar Skrīveriem
*piezīme: 1.posma ceturtā spēle pret Celtnieks Rīgu tiks izspēlēta tuvākajā laikā

Salaspils SS komandā LJČ 1.posmā spēlēja: Gailītis Ernests, Mareks Straskevičs, Raivo Ozols, Mārcis Karašovs, Ričards Jānis Liepiņš, Matīss Strautnieks, Emīls Stirāns, Mārcis Drēviņš, Krists Vidzis, Rainers Gailums (treneri Niks Remess un Marija Zaščerinska).

Rezultatīvakais Salaspils rindās ir Matīss Strautnieks ar 15 gūtajiem vārtiem 3 spēlēs!

Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-13 meitenēm (2006.g.dz. un jaunākas)

20. un 21.oktobrī izbraukumā Ludzas pilsētā LJČ 1.posmu aizvadīja visjaunākā meiteņu vecuma grupa, kurā startē 6 komandas. Valsts čempionātā šogad piedalās Salaspils divas komandas, Dobeles, Ludzas, Aizkraukles sporta skolas un Olaines sporta centrs. Visas komandas aizvada 3 apļu turnīru 3 sabraukumos.
Pirmajā posmā katra komanda aizvadīja pa 5 spēlēm. Salaspils komandām šoreiz čempionāts iesakās neveiksmīgi: otrai komandai vienīgā uzvara pāri savām treniņu biedrenēm, savukārt Salaspils SS 1 - visi zaudējumi.

Līdz ar to turnīra tabula pēc 1.sabraukuma izskatās sekojoši:


Salaspils SS 1 komandā LJČ 1.posmā spēlēja: Fogele Elza, Sudnika Darīna, Jansone Adriāna, Brokāne Amanda, Smilga Lelde, Griškāne Alīna, Poļiščuka Elīza, Koršuna Karlīna (trenere - Marija Zaščerinska).

Salaspils SS 2 komandā LJČ 1.posmā spēlēja: Jakuboviča Nikola, Kokina Līna, Pilāte Anna Marija, Korneiceva Nikola, Gailīte Estere, Zvaigzne Evelīna, Morozova Darja, Revjakova Valērija, Bruja Sofija, Bogačenkova Jeļena (treneris - Inals Doguzovs).

Rezultatīvākās spēlētājas 5 spēlēs Salaspils rindās ir Sofija Bruja ar 19 un Evelīna Zvaigzne ar 17 gūtajiem vārtiem!

Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā U-19 jaunietēm (2002.g.dz un jaunākas)

Šī ir visvecākā kategorija jaunatnes čempionātā, kurā startē tikai 3 komandas: Jēkabpils, Skrīveri un Salaspils. Komandas aizvada 3 apļu turnīrus 3 sabraukumos. Pirmais sabraukums norisinājās 22.oktobrī Jēkabpilī. Mūsu meitenes aizvadīja 2 spēles, kurās piedzīvoja zaudējumus:
13:30 (6:17) pret Jēkabpils SS
14:17 (8:10) pret Skrīveriem (Aizkraukles NSS)

Salaspils sporta skola pēc 1.posma ieņem pēdējo trešo pozīciju, bet nezaudē cerības 2. un 3.sabraukumā apspēlēt savas tuvakās konkurentes no Skrīveriem.

Salaspils SS komandā LJČ 1.posmā spēlēja: Beāte Zaščinska, Ērika Sirsniņa, Jeļizaveta Žigalkina, Margarita Bičeka, Viktorija Žagare, Jūlija Maksurova, Valērija Makšanova, Anna Kostjuka, Darja Šavčenko, Aleksandra Ladnova, Diāna Kļimočkina (trenere - Jūlija Šamricka).

Apsveicam visas komandas ar iesākto valsts čempionātu, veiksmi turpmāk!