Vasaras sporta nometnes Neretā 2016 Salaspils sporta skolas audzēkņi maija beigās devās uz vasaras sporta nometni Neretā. 
 Pirmā nometne "SPORTA NEDĒĻA 2016" norisinājās no 30.05. līdz 05.06. Tajā piedalījās 90 audzēkņi, kas trenējās gan vieglatlētikā, gan handbolā. Pārsvarā tie bija audzēkņi, kas čakli apmeklē nodarbības visu 2015./2016.mācību gadu, trenējas sporta skolā vismaz jau otro gadu pēc kārtas un ir 8 - 13 gadu vecumā. Arī topošās Salaspils sporta skolas absolventes - ASM handbola grupas jaunietes 9 cilvēku sastāvā devās uz Neretu, lai labāk sagatavoties gaidāmajai Latvijas IV Olimpiādei Valmierā jūlija sākumā. 
 Nometnē ar bērniem un jauniešiem darbojās 7 Salaspils sporta skolas treneri: Inals Doguzovs, Edgars Vakuļčiks, Aigars Feteris, Linda Brikmane, Jūlija Šamricka, Ināra Znūtiņa un Gunita Šale, 1 piesaistītais pedagogs - LSPA studente Madara Miķelsone un 1 brīvprātīgā palīdze - Salaspils sporta skolas 2015.gada absolvente un sieviešu handbola komandas spēlētāja Renāte Salmane.
 
 Jaunie sportisti katru dienu ievēroja režīmu: cēlās plkst. 8:00 rītā uz vingrošanu rīta rosmē, tad brokastoja, uzkopa savas istabas un devās uz pirmo treniņu. Pēc nodarbības sekoja pusdienas un atpūta klusajā stundā, tad plkst. 16:30 sākās otrais treniņš, pēc tam vakariņas un vakara aktivitātes. Ik vakara pasākumi, kas norisinājās nometnē, bija:

30.05. Iepazīšanās rotaļas un spēles, nometnes komandu izveide
31.05. Sporta stafešu sacīkstes (10 komandām)
01.06. Tautas bumbas turnīrs (10 komandām)
02.06. Foto orientēšanās (10 komandām)
03.06. Konkurss "Pop Iela"
04.06. Pikniks un diskotēka

 Un 05.06. pirms braukšanas prom no Neretas uz Salaspili norisinājās vakara aktivitāšu un konkursu uzvarētāju apbalvošanas ceremonija un noslēguma pasākums, kurā visi dalībnieki saņēma vasaras nometnes piemiņas T-kreklus un salduma balvas par aktīvu piedalīšanos nometnē. Apbalvoti arī tika viskārtīgākie dalībnieki, kas sekoja tīrībai savās istabiņās visas nedēļas garumā.  Otrā nometne "SPORTIŅŠ 2016" norisinājās no 06.06. līdz 12.06. un tajā piedalījās tikai vieglatlētikas nodaļas audzēkņi vecumā no 13 līdz 17 gadiem, kas trenējas MT-4, MT-5 un MT-6 grupās. Kopumā nometnē piedalījās 27 dalībnieki un strādāja 3 Salaspils sporta skolas vieglatlētikas treneri: Gunita Šale, Ināra Znūtiņa un Aigars Feteris. Daudzi no dalībniekiem izmantoja nometni kā svarīgu sagatavošanās etapu gaidāmajiem Latvijas čempionātiem vieglatlētikā U-14, U-16 un U-18 vecuma grupās, kas  tradicionāli norisinās jūnija mēnesī.

  Arī šajā nometnē dalībniekiem bija analoģisks dienas režīms ar rīta rosmi, diviem treniņiem dienā un vakara aktivitātēm, paredzētiem nu jau pusaudžu vecuma kategorijai. Vakaros kopā ar treneriem tika spēlēts basketbols, frisbijs, norisinājās foto orientēšanās pa nometnes teritoriju, rīkota "Pop iela" ar atraktīviem priekšnesumiem un izskriets kross līdz Lietuvas robežai atvēsinošajā lietū. Tāpat kā mazie sportisti, arī jaunieši ļoti priecājās saņemt nometnes noslēgumā piemiņas T-kreklus un sāļo kliņģeri balvā.  Priekšā atlikusi trešā nometne "DABAS SPĒKS 2016", kas paredzēta MT-4 un MT-6 grupu handbolistiem un handbolistēm un tiks aizvadīta Neretā augusta beigās no 19.08. līdz 25.08., gatavojoties nākamajai 2016./2017.g. spēļu sezonai. Novēlam nometnes dalībniekiem uzkrāt garajā vasaras atpūtā spēkus un tiekamies augustā! 

PLAŠĀKU FOTOGALERIJU var apskatīties Salaspils sporta skolas Facebook lapā ŠEIT