Veiksmīga nedēļas nogale mūsu handbolistiem!

  Mūsu handbola trenera Inala Doguzova vadītā 2000.g.dz. meiteņu komanda 4 komandu konkurencē izcīnīja 2.vietu un sudraba godalgas Latvijas Jaunatnes čempionātā! 
  Ceļā uz medaļām tika aizvadīti 3 posmi: 21.novembrī Jēkabpilī, 16.martā Aizkrauklē un noslēdzošais fināla posms - 14.maijā Ludzā. Izšķirošajā sabraukumā katra komanda spēlēja ar katru pēc apļa sistēmas principa. Mūsu meitenes aizvadīja ļoti kvalitatīvas 3 spēles, izcīnot 2 uzvaras un cīnoties ar rezultātu neizķirts pret nākamajām šī vecuma čempionēm - mājiniecēm no Ludzas. 
 
Salaspils     18 : 11    Skrīveri
Salaspils      23 : 21  Jēkabpils
Salaspils    12 : 12      Ludza

Rezultatīvāko spēlētāju sarakstā pirmajā "desmitniekā" ir trīs Salaspils Sporta skolas komandas meitenes: 4.vietā Ērika Sirsniņa ar 31/2 gūtajiem vārtiem 9 spēlēs, 5.vietā Olivija Badajeva ar 30/4 vārtiem 9 spēlēs un 10.vietā Veronika Balbārzda ar 26/3 vārtiem tikpat spēlēs.

  Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā B vecuma grupā meitenēm sudraba medaļu ieguvējas Salaspils sporta skolas komandas sastāvā ir: Olivija Badajeva, Darja Podkoritova, Veronika Balbārzda, Ērika Sirsniņa, Jeļizaveta Žigalkina, Amanda Andrejeva, Anastasija Blaževiča, Poļina Razumovska, Nikola Žilde, Viktorija Specova, Marija Kokurina. Komandas treneris - Inals Doguzovs. Apsveicam ar panākumu!


  Savukārt mūsu handbolisti - 2002.g.dz. zēni šajā nedēļas nogalē divās dienās izspēlēja izšķirošās spēles par 5.-10.vietu un ierindojās 6.vietā kopvērtējumā!
Latvijas jaunatnes čempionāts handbolā šajā vecumā norisinājās arī trīs posmos, bet tika izspēlēts pēc "FINAL4" sistēmas. Desmit komandas sākotnēji bija sadalītas divās apakšgrupās pa piecām. Apakšgrupu apļa turnīru ietvaros noskaidrojās stiprākās 2 komandas, kas arī kvalificējās četru finālistu spēlēm. Pārējās 6 komandas turpināja spēlēt savā starpā 5.-10.vietu turnīru.
  Salaspiliešiem izdevās noslēguma spēlēs tikt pie 4 panākumiem piecās spēlēs, piedzīvojot zaudējumu tikai pret Vaiņodes handbolsitiem.

Salaspils       7 : 13     Vaiņode
Salaspils    15 : 8     Olaine
Salaspils  23 : 8     Ogre
      Salaspils      19 : 17   Aizkraukle
Salaspils       25 : 7    Vangaži

 Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā D vecuma grupā zēniem 6.vietas ieguvēji Salaspils sporta skolas komandas sastāvā ir: Artūrs lejiņš, Artūrs Ozerskis, Domeniks Ulmanis, Edijs Putniņš, Rihards Poļiščuks, Valdis Valainis, Artūrs Spradzenko, Mārtiņš Čuhnovs, Armands Cunskis, Kristaps Salmanis, Ralfs Vēveris, Deivids Pitrāns, Daniels Tereščuks. Komandas treneri - Linda Brikmane un Niks Remess