Veiksmīgi iesākts Latvijas Jaunatnes čempionāts handbolā!

Latvijas Jaunatnes čempionāts U-15 meitenēm

Salaspils sporta skolas 2004.g.dz. un jaunākas handbolistes 22.septembrī uzsāka startu valsts čempionātā, kurā startē četras komandas. Salaspilieties izcīnīja uzvaras visās trīs spēlēs: pār Dobeles SS ar 23:14
pār Jēkabpils SS ar 21:14
pār Ludzas NSS ar 21:8 

Salaspils SS U-15 handbola komandā 1.posmā spēlēja: Strogova Darja, Dansone Alīna, Siliņa Sindija, Krūmiņa Nora, Bondarenko Veronika, Emze Anastasija, Bogačenkova Nadežda, Binduka Vita, Alksne Paula Marta, Doroškeviča Marianna, Strogova Katrīna, Semenčikova Daniela, Bite Nikola , Jemcova Ksenija, Petrova Viktorija un Binduka Frīda (treneris Inals Doguzovs). 
27 gūtie vārti trīs spēlēs - Sindijai Siliņai, kas sobrīd ir LČ rezultatīvakā spēlētāja šajā vecuma grupā. 
Priekšā vēl divi posmi, kas notiks ziemā un pavasarī.
Apsveicam meitenes ar panākumiem! 
Vairāk info: http://handball.lv/…/u-15-(2004g)-meit…/kalend%C4%81rs_l180/

Latvijas Jaunatnes čempionāts U-17 zēniem

Salaspils sporta skolas 2002.g.dz. handbolisti arī perfekti iesāka Latvijas Jaunatnes U-17 čempionāta 1.posmu! Šajā vecuma grupā piedalās 8 komandas, kas ir sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu sporta skola tika ielozēta tā saucamā "rietumu grupā" kopā ar divām Dobeles un vienu Vaiņodes komandu.
22.septembrī Vaiņodē mūsu komanda trenera Nika Remesa vadībā aizvadīja divas spēles un abās izcīnīja uzvaras: Dobeles SS 2 pieveikta ar rezultātu 31:20 (14:9), bet Dobeles SS tika uzvarēta ar rezultātu 35:27 (15:14). Svētdien, 23.septembrī, salaspilieši pielika skaistu punktu izbraukumam artrrešo uzvaru - pārspējot Vaiņodi ar 26:19 (14:12).

Salaspils SS U-17 handbola komandā 1.posmā spēlēja: Cunskis Armands, Gailums Rainers, Gūtmanis Huga, Vidzis Krists, Lejiņš Artūrs, Putniņš Edijs, Gailītis Ernests, Vēveris Ralfs, Ozerskis Artūrs, Ulmanis Domeniks, Čuhnovs Mārtiņš, Galvanovskis Guntars Edžus, Glods Jorens Jānis, Spradzenko Artūrs (treneris - Niks Remess).

Rezultatīvākais spēlētājs Salaspils rindās ir Guntars Edžus Galvanovskis ar 24 iemestiemvārtiem 3 spēlēs.
Apsveicam puišus ar izcīnītiem 6 punktiem un līderu pozīciju tekošajā turnīra tabulā!

 Vairāk info: http://handball.lv/lv/kalendars/l178