Vesera mešanas sacensības "RUDENS 2016" Salaspilī

  Ikgadējās Salaspils sporta skolas atklātās vesera mešanas sacensības "RUDENS 2016" šogad tika plānotās 5.oktobrī, bet visus sportistus negaidīti pārsteidza sniegs Aļaskas apmēros. Stadiona mešanas sektors sakarā ar laika apstākļiem nebija tehniski atbilstošs sacensību norisei, līdz ar to - drošības apsvērumu dēļ - bija pieņemts lēmums pārcelt sacensības uz 2 nedēļām vēlāk.


Attēls: Salaspils sporta skolas audzēknes - māsas Anastasija Janušaucka (2.vieta U12) un Kristīne Iščerjakova (1.vieta U18) 
ar vesera mešanas treneri Igoru Sokolovu

 19.novembrī laika apstākļi lutināja visus - spīdēja spoža saulīte, sniegs bija pilnībā nokusis un vesera metēji gatavi iziet uz starta.
Salaspiliešiem konkurenci sastādīja sportisti no Aizkraukles, Ķekavas un Rīgas. 

 Ņemot vērā, ka vieglatlētiem šobrīd ir nosacītā starpsezona un spēku uzkrāšanas laiks, šīs bija vienas no pēdējām sacensībām stadionā Latvijā šogad. Tika sasniegti četri sezonas labākie rezultāti vesera mešanā Latvijā: zēniem U16 vecuma grupā mūsu Makars Korotkovs atkal pārsniedza 50 metru robežu - 50,65 m. Savukārt uzvarētājs U14 grupā Leons Viesiņš no Aizkraukles ar 3kg veseri maksimāli tai 50 metru robežai pietuvojās - 49,03m. Meitenēm sezonas labākie rezultāti Laurai Feldmanei (SS "Arkādija") U16 grupā - 44,00 m un Elīnai Lazdovičai (Aizkraukles SS) U12 vecuma grupā ar 1 kg veseri - 39,56m.

 Godalgoto vietu ieguvēji no Salaspils sporta skolas:
* 1.vieta U16 zēnu grupā - Makars Korotkovs (50,65m)
* 1.vieta U18 meiteņu grupā - Kristīne Iščerjakova (38,85m)
* 2.vieta U14 zēnu grupā - Ramils Gasanovs (31,75m)
* 2.vieta U12 meiteņu grupā - Anastasija Jaunušaucka (26,25m)
* 3.vieta U14 meiteņu grupā - Veronika Fiļipeņa (17,20m)
* 3.vieta U16 zēnu grupā - Ņikita Bogdanovs (34,56m)

Apsveicam vesera metējus un viņu treneri Igoru Sokolovu ar labiem rezultātiem!