Vieglatlēte Ineta Radeviča vakardien viesojās Salaspilī

Vieglatlēte Ineta Radeviča ar gaišu skatienu, smaidu uz lūpām un mīlestību sirdī vakardien saviļņoja un iedvesmoja…

Vakar, 25.novembrī, nopelniem bagātā vieglatlēte, Latvijas rekordiste tāllēkšanā, Eiropas un Pasaules čempionātu medaļniece, šobrīd aktīva dzīvesveida piekritēja un sporta žurnāliste, Ineta Radeviča, viesojās Salaspilī k/n Rīgava jauniešu telpās.
Arī sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi un treneri nelaida garām iespēju klātienē tikties ar Inetu un gūt iedvesmu neatlaidībai, kas ved uz sportiskajiem sasniegumiem.
Neformālās tikšanās laikā Ineta dalījās ar emocijām un atmiņām par savas sporta karjeras veiksmēm un neveiksmēm, motivāciju, iedvesmu. Atklāja noslēpumus, kas palīdz neapstāties pie sasniegtā un virzīties līdz sava mērķa virsotnei. Aicināja jaunos sportistus sākt vizualizēt savus mērķus.
Dalījās ar stāstiem, kas iedvesmo! Lūk dažas Inetas atziņas, kuras vērts pieminēt atkal un atkal:
* ”Sapņo, jo sapņi piepildās”;
* ”Ja tu stāvēsi uz vietas – visa pasaule tev paies garām”;
* „Ceļš līdz laimei ir pat skaistāks un svarīgāks, nekā pats laimes moments – izbaudi to”.

Paldies par saviļņojumu un iedvesmu Inetai Radevičai un projekta „6 mirkļi iedvesmas” komandai ar Artu Krēsliņu priekšgalā ;) !
Foto: Linda Čevere