Vieglatlēti piedalās Iecavas novada sporta skolas "Dartija" sezonas atklāšanas sacensībās!Iecavas novada sporta skola "Dartija" tradicionāli organizē vieglatlētikas sezonas atklāšanas sacensības, kurās ar prieku piedalās ļoti daudzu novadu pārstāvji. Arī mūsu sporta skolas vieglatlēti treneres Ināras Znūtiņas vadībā 6.maijā devās uz Iecavu, lai pārbaudīt savu gatavību sezonas sākumā.Sacensības norisinājās divās vecuma kategorijās: junioriem (1997.-1998.g.dz.) un jauniešiem (1999.g.dz. un jaunākiem).
Salaspils sporta skolas audzēkņiem izdevās izcīnīt vairākas godalgotās vietas un uzrādīt sezonas labākos rezultātus! 
  • Augstlēkšanā junioriem Mārim Birziņam personiskais rekords 1,93m (!) un izcīnītā 1.vieta;
  • Lodes grūšanā (5kg) jauniešu vecuma kategorijā mūsu Ērikam Vareiko sasniegti 12,98m un 2.vieta;
  • 100m skrējienā jaunietēm Vladai Pokšanei bronzas medaļa - izcīnīta 3.vieta ar rezultātu 14,1s;
  • 100m skrējienā jauniešiem mūsu Gregoram Matīsam ar rezultātu 12,4s - 5.vieta un Ērikam Solovjovam ar 12,5s - 6.vieta.


Apsveicam ne tikai medaļniekus, bet arī pārējos mūsu vieglatlētikas audzēkņus ar sezonas sākumu. Lai veiksmīga un sportiska 2016.gada vasara!

VISI PROTOKOLI ŠEIT un SKRĒJIENU REZULTĀTI
FOTOGALERIJA ŠEIT