Vieglatlētiem starts Klaipēdas starptautiskajā turnīrā "Maniežo Taure 2017"

8. un 9.decembrī Klaipēdā norisinājās tradicionālās vieglatlētikas sacensības "Maniežo Taure 2017", kurās piedalījās sportisti divās vecuma grupās 2000.g.dz un jaunāki, kā arī 2002.g.dz. un jaunāki no tādām valstīm kā Lietuva, Latvija, Polija un Krievija (Kaļiņingradas apgabals).

Salaspiliešu vidū visveiksmīgāk nostartēja Signe Vilhovika, kas lodes grūšanā izcīnīja augsto 5. vietu ar personisko rezultātu 12,82m (starp latviešu meitenēm Signe bija pirmā, augstāk ierindojās tikai 4  lietuvietes). Kā arī 5.vieta 60m/b distancē Endijam Lagzdiņam – 9,57s (III sporta klase).

Sestajā vietā Aksels Blanks arī ar personisko rezultātu un izpildītu II sporta klasi (1:29,02) 600m distancē. Tāpat pirmo reizi sacensību apstākļos Aksels veica  200m skrējienu, kur arī izpildīja II sporta klasi un 53 cilvēku konkurencē ierindojās 10. vietā.

Jāuzteic Anna Kovaļonoka, kas savu personisko rezultātu 200m skrējienā spēja uzlabot par 5 desmitdaļām un nieka 2 simtdaļas pietrūka līdz II sporta klasei, arī 60m distancē Annai šoreiz personiskais rezultāts. 

Labi abās savās disciplīnās nostartēja skrējēji Sandis Dzenītis un Markuss Ozols, uzrādot personiskos rezultātus un pirmdrekordus. Pārējie arī labi gatavi jaunajai sezonai un sasniedza atzinīgus rezultātus, ar ko priecēja savus trenerus - Aigaru Feteri, Ināru Znūtiņu un Anitu Trumpi.

Mūsu zēnu komanda ar rezultātu 1:42,6 izcīnīja 7.vietu 4x200m stafetē (komandā startēja Sandis Dzenītis, Aksels Blanks, Ģirts Freimanis un Ēriks Puzankovs).

Ar pilniem Salaspils sporta skolas audzēkņu rezultātiem var iepazīties mājas lapas sadaļā "Rezultāti".