Vieglatlēts Markuss Ozols kļūst par Latvijas čempionu

 Latvijas vieglatlēti, tai skaitā arī Salaspils sporta skolas vieglatlētikas nodaļas audzēkņi 2016.gada februāra mēnesi aizvadīja gatavojoties/piedaloties ziemas sezonas svarīgākajām un prestižākajām sacensībām - Latvijas ziemas čempionāts U-14, U-16, U-18, U-20 vecuma grupā. 
 Tikai U-14 vecuma grupas atlētiem, lai kvalificētos Latvijas čempionātam, bija jāaizvada dalība atlases sacensībās. Pirms Latvijas čempionāta pavisam notika atlases sacensības 4 zonās (Kuldīgā, Jēkabpilī, Limbažos un Rīgā).
 Rīgas zonas atlases sacensībās (27.janvārī) 5 sporta skolas vieglatlēti uzrādīja rezultātu, kas ļāva kvalificēties Latvijas čempionāta fnālsacensībām. Meiteņu konkurencē: Viktorija Ziediņa (lodes grūšanā), Annija Stepiņa (augstlēkšanā) un Loreta Ķikuste (1000m), bet zēnu konkurencē: Daniila Kursītis (lodes grūšanā) un Markuss Ozols (1000m izturības skrējienā). 
 
 Jāatzīmē, ka atlases sacensībās tieši Markuss uzrādīja vislabāko rezultātu 1000m distancē, kas bija labs pieteikums cīņai par Latvijas jaunatnes čempionāta medaļu. Taču 7.februārī, Rīgas sporta manēžā ar atklāšanas ceremoniju finālsacensības sākās no sākuma. Ikatrs dalībnieks, kas bija kvalificējies finālam bija gatavs cīnīties par čempiona titulu. Neskatoties uz milzīgo konkurenci finālskrējienā, kurā uzvarētājs tika noteikts vien skrējiena pēdējos metros, tieši salaspilietis Markuss bija tas, kurš finālskrējienā spēja labot savu personīgo rekordu, spēja pārspēt savus vislielākos konkurentus: Kristeru Mežinski no Jēkabpils sporta skolas, Raivo no Preiļu sporta skolas un Aleksi no Rīgas spota kluba “Ašais” un spēja kļūt par Latvijas čempionu 1000m izturības skrējienā.
 Paldies Viktorijai Ziediņai, Annijai Stepiņa, Loretai Ķikustei un Daniilam Kursītim par dalību čempionātā un savu personīgo rezultātu uzlabošanu un ar lepnumu apsveicam jauno un talantīgo vieglatlētu Markusu Ozolu un viņa treneri Gunitu Šali ar Latvijas čempiona titula iegūšanu (visi sacensību rezultāti pieejami http://salaspilssportaskola.lv/). 
Prieks un gandarījums, ka 2016.gada uzsākot sporta skolai ir iespēja lepoties ar augstvērtīgo uzvaru.