Vieglatlētu starts divcīņās pie kaimiņiem igauņiem - Valgā!

 Salaspils sporta skola veiksmīgi aizvadījusi sacensības Valgā, kur mūsu sporta skolu pārstāvēja 13 audzēkņi. Liels paldies sacensību organizatoriem, kas pulcēja lielu dalībnieku skaitu no tādām pilsētām kā Valmiera, Rūjiena, Gulbene, Sigulda, Alūksne, Tukums, Smiltene un protams, Valkas un Valgas (Igaunija).
 
 Sacensības galvenokārt norisinājās vieglatlētikas divcīņās: grūšanas divcīņa (lodes grūšana + 60m sprints), lēkšanas divcīņa (60m/b un tāllēkšana), vidējo distanču divcīņa (60m un 300m) un U-16 grupai garo distanču divcīņa (600m un 60m) un atsevišķi augstlēkšanā. Lielākā daļa no mūsu audzēkņiem startēja vidējo distanču divcīņā un lodes grūšanas divcīņā.

 Galu galā sacensībās mūsējie aizvadīja pietiekami veiksmīgi. Īpaši jāizceļ Anastasija un Danils Goļcovi (trenere - Ināra Znūtiņa), kas parādīja gan vienreizēju spēku, gan ātrumu, tādējādi iznākums izcils - abiem izcīnītas zelta godalgas grūšanas divcīņā.

 Par pārsteigumu parūpējās viens no mūsu jaunajiem sportistiem - Roberts Bleidels (treneris - Aigars Feteris), kurš parādīja, ka viņam nav šķērslis sacensties ar dalībniekiem, kas ir gadu vecāki un dalībniekiem, kuri ir galvas tiesu garāki par viņu pašu. Roberts distancē nodemonstrēja neatlaidību un cīņassparu, kas arī bija galvenās sastāvdaļas ceļā uz 1.vietu U-12 vecuma grupā vidējo distanču divcīņā.

 Savukārt Salaspils sporta skolas ceturtais medaļnieks ir neviens cits kā šī gada U-14 vecuma grupas Latvijas čempions 1000m distancē - Markuss Ozols (trenere - Gunita Šale). Markuss sāka ar iespaidīgu arāvienu no saviem konkurentiem 300m distancē (rezultāts ātrāks par 45 sekundēm), apdzenot savus tuvākos sekotājus gandrīz pa 2 sekundēm. Sprinta 60m distancē tika uzrādīts otrs ātrākais rezultāts, bet iegūtais pārsvars 300m bija pietiekams , lai nosargātu savas līdera pozīcijas un kopumā izcīnīt 1.vietu U-14 vecuma grupā vidējo distanču divcīņā.

 Arī pārējiem sportistiem pietiekami veiksmīgi starti, daži tikai nedaudz aiz pjedestāla, dažam ļoti laba debija sacensībās, tāpēc kopumā prieks un gandarījums par šo startu!