Vieglatlētu starts Limbažos U-14 un U-16 vecuma sacensībās

Novembra mēneša pēdējā piektdienā Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skola organizēja atklātās sacīkstes vieglatlētikā U-14 un U-16 vecuma jauniešiem 7 disciplīnās:
* 60 metru skrējienā;
* 60 metru skrējienā ar barjerām
* 200m skrējienā;
* 600 vai 800m skrējienā
* lodes grūšanā;
* tāllēkšanā;
* augstlēkšanā.

No Salaspils sporta skolas uz sacensībām bija devušies 32 vieglatlēti savu treneru - Aigara Fetera, Ināras Znūtiņas un Zanes Ķīkules pavadībā. Arī patīkamu pārsteigumu saviem kādreizējiem audzēkņiem bija sarūpējusi bijusī Salaspils sporta skolas vieglatlētikas nodaļas trenere - Gunita Šale, kas bija atbraukusi atbalstīt sportistus.
Salaspilieši sastādīja nopietnu konkurenci pārējiem dalībniekiem un pat spēja izcīnīt 3 godalgas!


Attēls: Zane Freimane goda pjedestālā II pakāpienā augstlēkšanā U-16 jaunietēm

2.vietā un ar izcīnīto sudraba medaļu trenerus un sevi ir iepriecinājusi Zane Freimane, kas augstlēkšanā U-16 vecuma grupā jaunietēm bija pārvarējusi 1,45m trešajā mēģinājumā! 
Sudraba medaļu 800 metru skrējienā U-16 jauniešiem ir izcīnījis Markuss Ozols, kas sīvi cīnījās līdz pat finiša līnijai, bet tomēr piekāpās 1.vietas ieguvējam nieka 3 sekundes desmitdaļas. Rezultātā 2.vieta un 2:28,9. Pavisam tuvu šim pašam pjedestālam tika arī otrs mūsu sportists - Ernests Vīlips, kas ierindojās 4.vietā, zaudējot bronzas ieguvējam 2 sekundes desmitdaļas (2:29,4).


Attēls: Markuss Ozols ar izcīnīto sudraba medaļu 800m skrējienā U-16 jauniešiem un savu treneri - Aigaru Feteri.

Un visbeidzot, lielisks sasniegums ir treneres Ināras Znūtiņas audzēknim. 3.vietā tāllēkšanā U-14 zēniem ir mūsu Danila Goļcovs ar rezultātu pāri 4 metriem - 4,13! Apsveicam visus medaļniekus un viņu trenerus.



Pārējiem mūsu vieglatlētiem arī piemiņas vērti sasniegumi šajās sacensībās:

13.vietā 60m/b distancē U-16 jaunietēm ierindojās Zane Freimane (rezultāts 11,0s)
15.vietā 200m distancē U-16 jaunietēm arī Zane Freimane (rezultāts 30,7)
29.vietā 200m distancē U-16 jaunietēm Līva Apse (rezultāts 31,7s)
16.vietā 800m skrējienā U-16 jaunietēm Rasma Sandra knipše (rezultāts 3:13,3)
14.vietā 60m sprintā U-16 jauniešiem Vladislavs Magdisjuks (rezultāts 7,8s)
dalītajā 6.-7.vietā 60m/b distancē U-16 jauniešiem ir Endijs Lagzdiņš (rezultāts 9,7s)
13.vietā 200m skrējienā U-16 jauniešiem ir Ričards Patenko (rezultāts 28,6s)
26.vietā 60m sprintā U-14 meitenēm Anastasija Goļcova (rezultāts 9,3s)
14.vietā 60m/b U-14 meitenēm Anna Laura Lucika (rezultāts 12,4s)
23.vietā 200m distancē U-14 meitenēm Laura Sindija Bārena (33,6s)
6.vietā 60m sprintā U-14 zēniem Lūkass Ulmanis (8,6s)
dalītajā 14.-16.vietā 60m U-14 zēniem Daņila Goļcovs (rezultāts 8,9s)
7.vietā 200m skrējienā U-14 zēniem ierindojās Lūkass Ulmanis (30,6s)
13.vietā 600m skrējienā U-14 zēniem Artis Brokāns (rezultāts 2:04,1)
6.vietā lodes grūšanā U-16 jauniešiem Maksims Skidanovs (9,58m, 4kg)
8.vietā lodes grūšanā U-14 zēniem Danila Goļcovs (7,98, 3kg)
9.vieta lodes grūšanā U-14 meitenēm Alīnai Zarakovskai (8,47, 2kg)
4.vietā tāllēkšanā U-16 jauniešu grupā, piekāpjoties 3.vietai tikai 10cm, ir ierindojies Vladislavs Magdisjuks (5,08m)
Uzreiz aiz Vldislava, 5.vietā tālēkšanā ir Maksims Skidanovs (rezultāts pieticīgāks 4,78m)
13.vietā tāllēkšanā U-16 jaunietēm ir Līva Apse (4,17m)
16.vietā tāllēkšanā U-14 meitenēm ir Laura Sindija Bārena (3,65m)
7.vietā un pārvarētu 1,50m latiņu U-16 jauniešiem augstlēkšanā sasniedz Vladislavs Magdisjuks

Veiksmi turpmākos startos!