Virslīgas komandai - uzvaras pirmās spēlēs!

Latvijas handbola Virslīgas sievietēm ietvaros 28.septembrī Salaspils sporta skolas handbolistes ļoti rezultatīvā un interesantā spēlē ar rezultātu 38:36 pieveica ''LAT 2002/REIR Dobele'' komandu.
''LAT 2002/REIR Dobele'' komanda pirms nedēļas čempionātā startēja ar zaudējumu pret LSPA vienību, kamēr Salaspils komandai šovakar bija pirmā spēle jaunajā sezonā. Jau spēles pirmajā puslaikā abas komandas demonstrēja rezultatīvu handbolu, kurā uzbrukuma darbības noteikti bija spilgtākas nekā aizsardzības. Puslaika vidū Salaspils SS komandai vēl bija tikai vienu vārtu pārsvars (10:9), taču Jūlijas Šamrickas vadītā komanda īpaši labi nospēlēja puslaika noslēdzošo daļu, kad veica pirmo nopietno izrāvienu šajā cīņā un 30 minūtes noslēdza ar piecu vārtu pārsvaru - 20:15. ''LAT 2002/REIR Dobele'' meitenes pēc šāda pavērsiena negrasījas padoties un parādīja spēcīgu raksturu, kad 12 ar pusi minūšu laikā pietuvojās līdz vieniem vārtiem (24:25), bet 50 minūtes ievadā pēc Annas Aleksas Stankevičas vārtiem pat tika iegūts 30:28. Izskaņa bija nervoza, bet atkal tieši puslaika pēdējās minūtes aizritēja ar Salaspils vienības pārsvaru, un galarezultātā Salaspils SS uzvarēja ar 38:36.
Salaspiss SS rindās šajā vakarā bija divas izteiktas līderes - Renāte Salmane un Agrita Bērtiņa, kuras attiecīgi izcēlās ar 14 un 13 vārtiem, pie tam kopā izpildot tikai 31 metienu.

Handbola Virslīga sievietēm, 28. septembris LAT 2002/REIR Dobele - Salaspils SS 36:38 (15:20)
LAT 2002/REIR Dobele: Stankeviča 11, Veinberga 7, Savčenko 6, Minova 5, Valtere 3, Cibuļska 2, Mālniece 1, Ribčika 1, Dalbiņa, Buivide, Kovrigina, Šarapova, Mārtiņa, Ovsjuka, BičekaSalaspils SS: Salmane 14, Bērtiņa 13, Potapova 4, Borisanova 3, Kozlova 2, Zaščinska 1, Sokologorska 1, Žagare, Sirsniņa, Trubače, Golubeva, Červakova

30.septembra spēlē pretēji - dominēja darbības aizsardzībā nevis uzbrukumā. Abas komandas guva tikai 42 vārtus: Sasaspils sporta skola 25 un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 17.
Ļoti pārliecinošu sniegumu vārtos demonstrēja visas Salaspils vārtsardzes: Gunta Trubače, Diāna Golubeva un Margarita Drebeinieka. Pirmajā puslaikā Gunta ielaida 10 vārtus, bet otrajā puslaikā pa abām Diāna un Rita ielaida tikai 7! LSPA visas spēles garumā izpildīja 50 metienus, bet realizēja tikai 17, kas nozīmē, ka mūsu vāftsardžu efektivitāte vārtos šoreiz ir 66%! 
Salaspilietes tāpat meta 50 reizes un iemeta precīzi pusi jeb 25 metienus. Pirmajās 30 minūtēs 13 vārtus, bet otrajā spēles nogrieznī vēl pievienoja12 klāt. Rezultatīvākā ar 8 gūtajiem vārtiem mūsu komandā bija Renāte Salmane.

Handbola Virslīga sievietēm, 30.septembris Salaspils SS - LSPA 25:17 (13:10) 
LSPA: Lapsa 7, Zaščerinska 4, Daņiļenko 3,  Daukste 2, Saveļjeva1, Kokika, Bīriņa, Šteinerte, Gulbe, Dumfa, Laizāne, Mārtiņa Evija un Elīna.
Salaspils SS: Salmane 8, Bērtiņa 5, Potapova 4, Borisanova 2, Kozlova 2, Zaščinska 1, Sokologorska 2, Žigalkina, Sirsniņa 2, Trubače, Golubeva, Drebenieka

Nākamā spēle virslīgas sieviešu komandai jau 7.oktobrī plkst 13:00 Salaspils sporta namā pret SK Latgols. Nāc un atbalsti klātienē, ieeja bezmaksas! :)