Zane Freimane un Vladislavs Magdisjuks kvalificējās Latvijas čempionātam U-14 vecuma grupā

Vakar, 20.janvārī Rīgas Sporta manēžā, tika aizvadītas atlases sacensības vieglatlētikā, lai kvalificētos uz Latvijas čempionātu U-14 vecuma grupā
(2002./ 2003. g.dz.) zēniem un meitenēm.

Pirms Latvijas čempionāta pavisam notika atlases sacensības 4 zonās (Kuldīgā, Jēkabpilī, Limbažos un Rīgā).

Salaspils atlētiem nācās spēkiem mēroties visspēcīgākajā RĪGAS ZONAS atlases sacensībās ar
Rīgas vieglatlētikas skolas "Arkādija" un "Auseklis", Bauskas, Iecavas, Ķekavas, Jelgavas, Jūrmalas un Ogres konkurentiem.

Jāakcentē, ka tiesības startēt Latvijas čempionātā katrā disciplīnā iegūst, kas disciplīnas 1.-5.vietas ieguvēji zonas sacensībās plus 4 labākie pēc rezultāta katrā disciplīnā. Latvijas čempionātā katrā disciplīnā startēs ne vairāk kā 24 dalībnieki.

Neskatoties uz milzīgo konkurenci 2 mūsu sporta skolas vieglatlēti spēja izcīnīt godalgotas vietas un reizē ceļa zīmi uz Latvijas čempionātu:

ZANE FREIMANE (trenere Gunita Šale) izcīnīja 2.vietu lodes grūšanā, bet augstlēkšanas disciplīnā palika nepārspēta (1.vieta).

VLADISLAVS MAGDISJUKS (trenere Ināra Znūtiņa) izcīnīja divas 3.vietas gan 60m sprintā, gan augstlēkšanas disciplīnā.

Apsveicama abus atlētus Zani un Vladislavu un viņu treneres ar kvalificēšanos Latvijas čempionātam un vēlam veiksmīgus startus 1.februārī Latvijas čempionātā vieglatlētikā finālsacensībās, kas arī notiks Rīgā (Rīgas Sporta manēžā, Maskavas ielā 160).