"Zelts" arī C (2000.g.dz.) grupā meitenēm Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā

Aizvadītajā nedēļas nogalē (9.-10.maijā) tika noteiktas uzvarētājas C grupā meitenēm (2000.g.dz.) Latvijas jaunatnes handbola čempionātā.
Par uzvaru sacentās 5 komandas, aizvadot 3 apļu sabraukuma turnīrus. Jau pēc pirmajiem diviem sabraukumiem līderpozīcijās bija izvirzījušās Salaspils meitenes (trenera Inala Doguzova vadībā), kas visās astoņās spēlēs bija tikušas pie panākumiem.
Aizvadītās nedēļas nogalē notikušajā noslēdzošajā sabraukumā Vaiņodē salaspilietes izcīnīja vēl četras pārliecinošas uzvaras, triumfējot arī kopvērtējumā – 12 spēlēs 12 uzvaras un 24 punkti. Komandā startēja: Amanda Andrejeva, Ērika Sirsiņa, Olīvija Badajeva, Anna Kostjuka, Ērika Rusinova, Veronika Balbārzda, Irina Prokuņina, Jeļizaveta Žigalkina, Darja Podkoritova, Kristīne Iščerjakova, Elīna Šubko, Valērija Osipova un Laura Fučedži.  

Saspringtāka izvērtās cīņa par otro vietu, uz kuru pretendēja Jēkabpils un Ludzas meitenes. Viss izšķīrās komandu savstarpējā spēlē, kurā saspringtā cīņā ar 17:14 (9:9) pārākas izrādījās jēkabpilietes.
Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Irina Prokuņina (Nr.9) ar 48 vārtiem, tikai par diviem mazāk iemeta pretinieču vārtos Olīvija Badajeva (Nr.3) (46 vārti).

Apsveicam mūsu handbolistes un treneri Inalu Doguzovu ar otru čempiona titulu 2015.gada sacensību sezonā! (arī "D"grupā 2001.g.dz. meitenēm tika izcīnīta uzvara).

Visus spēļu rezultātus skati ŠEIT