"Zelts" un "bronza" jaunatnes čempionātā handbolā D (2001.g.dz.) grupā meitenēm

Š.g. 2.maijā Salaspilī (hallē, Smilšu ielā 1), notika 3.sabraukuma spēles Latvijas jaunatnes čempionātā handbolā D (2001.g.dz.) grupā meitenēm.

Pēc aizvadītiem 2.sabraukumiem, Salaspils 1 komanda (trenera Inala Doguzova vadībā) bija pārliecinošas līderes, bet trešo vietu čempionātā dalīja Salaspils 2.kom. (trenere Jūlija Šamricka) un Olaines handbolistes. 

Tieši šodienas savstarpējās spēles rezultāts starp Salaspils 2 un Olaines komandu noteica bronzas medaļu ieguvējas. Šajā duelī pārākas izrādījās mūsu handbolistes un ar rezultātu 15:10 izcīnīja uzvaru spēlē un 3.vietu čempionāta kopvērtējumā. Salaspils 2.komandā startēja: Aļona Astašova, Margarita Bičeka, Anastasija Blažēviča, Linda Briede, Valērija Makšanova, Oļesja Petrova, Poļina Razumovska, Arina Šarapova, Linda Vēvere, Linda Žilde un Ksenija Lilienfelde.  

Arī Salaspils 1.kom. turpināja uzvaras gājienu, pārliecinoši visās 3.sabraukuma spēlēs - pret Ludzu (19:11), Olaini (23:8) un Salaspils 2.komandu (21:8) izcīnīja uzvaras un Latvijas jaunatnes čempiona titulu. Salaspils 1.komandā startēja: Amanda Andrejeva, Olīvija Badajeva, Adriana Balašova, Veronika Balbārzda, Anna Kostjuka, Darja Podkoritova, Irina Prokuņina, Sindija Siliņa, Ērika Sirsniņa, Jeļizaveta Žigalkina un Nikola Žilde.Jāatzīmē, ka Salaspils 1.komandas sastāvā ir čempionāta 3 rezultatīvākā spēlētājas. Tās ir Irina Prokuņina, Veronika Balbārzda un Olīvija Badajeva. 9 spēlēs Irina spēja iemest 69 vārtus, bet Veronikas kontā 49 vārti, savukārt Olīvija pārspēja pretinieču vārtsargu 47 reizes.  

Apsveicam trenerus un handbolistes izcīnītajām čempionāta zelta un bronzas medaļām!