Ziemassvētku kauss vesera mešanā 2018

27.decembrī Salaspils stadionā norisinājās tradicionālais "Ziemassvētku kauss" vesera mešanā, ko organizē Salaspils sporta skola.
Sacensībās piedalijās sportisti no Salaspils, Jelgavas, Ķekavas, Jēkabpils un pat viesis no Anglijas sporta kluba.

Jauniešu U18 kategorijā sacentās divi Korotkovi - Maksims un Makars. Salaspilietis Makars pārliecinoši triumfēja, aizmetot 5kg rīku 67,23m tālumā.
Zēnu U16 konkurencē mūsu sporta skolas pārstāvis Ramils Gasanovs ierindojās otrajā vietā ar reziltātu 42,30m, apsteidzot trīs sportistus no Ķekavas, bet piekāpjoties jēkabpilietim Viktoram Žeikaram ar 48,10m.
U14 zēnu vecumā mūsu Robertam Bessarabam nedaudz pietrūka, lai pārsniegt 50m atzīmi. Roberts noslēdza sacensības ar 49,72m (3kg). Līdzīgs scenārijs Kristiānai Poļakovai U18 vecuma kategorijā. Neskatoties uz stabilu metienu sēriju, rezultāts nedaudz tuvāk par 50m - precīzāk 49,06m ar 3kg rīku.

Apsveicam visus trenera I.Sokolova sportistus ar pirmssvētku sasniegumiem.