Ziemassvētku Mini handbola turnīrā mazajiem salaspiliešiem sudraba un bronzas kauss

Otrajos Ziemassvētkos, 26.decembrī, Olimpiskajā sporta centrā Rīgā tika aizvadīts tradicionālais Ziemassvētku mini handbola turnīrs, kas pulcēja 32 komandas.
Ar savu ierašanos pagodināja arī sešas komandas no Lietuvas, kas pārstāvēja Paņevēžu un Garļavu (Kauņas apriņķis).

Vienā no grupām viešņām no Lietuvas arī izdevās uzvarēt. 2004./2005.gadā dzimušo meiteņu grupā pārākas izrādās Garļavas 1.komandas meitenes, kas guva panākumus visās septiņās spēlēs (gan grupu turnīrā, gan finālspēlēs par 1.-6.vietu). Otro vietu izcīnīja Salaspils-1 (tr. Inals Doguzovs), trešo Paņevēža-1 (Lietuva).
Citās grupās Latvijas komandām veicās labāk. 2006.gadā (un jaunāku) dzimušo meiteņu grupā pārliecinošu uzvaruu izcīnīja Skrīveru komanda, konkurentēm neatstājot nekādas cerības uz panākumu. Otro vietu izcīnīja Dobeles SS-3 un "Handbolistes" (Ogresgals & Franču licejs).

Zēnu konkurencē 2005.gadā dzimušo grupā pirmās divas vietas izcīnīja Skīveru komandas. Cīņā par pirmo vietu Skrīveru otrā komanda ar 5:4 pieveica Skrīveru pirmo komandu, bet trešo vietu izcīnīja Salaspils (tr. Linda Brikmane).
Savukārt 2006.gadā dzimušo grupā pie uzvaras tika Jūrmalas sporta skolas komanda, apsteidzot Skrīverus un Franču liceju.