Grafiki



                                                         TRENAŽIERU ZĀLES GRAFIKS 2017./2018.mācību gadā (precizēts 15.09.2017.)  

2017./ 2018. m. g. Profesionālās ievirzes sporta izglītības  programmu MT grupu TRENIŅU NODARBĪBU GRAFIKS (precizēts 15.09.2017.)

VIEGLATLĒTIKA

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

GUNTIS KĻAVIŅŠ (6)

SSG

(2007.-2010.g.dz.)

13:40 – 15:00

(2)

stadions/ halle

-

13:40 – 15:00

(2)

stadions/ halle

-

13:40 – 15:00

(2)

stadions/ halle

-

-

ZANE ĶĪKULE (8)

MT-1

(2006.-2009.g.dz.)

-

13:20 – 15:00

(2,5)

sp.skola

13:20 – 15:00

(2,5)

stadions/halle

-

13:30 – 15:00

(2,25)

stadions/ halle

8:00 – 8:30

(0,75)

kross/sac.

-

AIGARS FETERIS (9)

MT-2

(2005.-2008.g.dz.)

15:00 – 16:30

(2,25)

stadions/ halle

13:30 – 15:00

(2,25)

sp.skola

-

13:30 – 15:00

(2,25)

stadions/ halle

13:30 – 15:00

(2,25)

stadions/ halle

-

-

ZANE ĶĪKULE (11)

MT-3

(2004.-2007.g.dz.)

13:00 – 15:20

(3,5)

stadions/ halle

-

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

13:20 – 15:20

(3)

stadions/ halle

-

08:30 – 09:30

(1,5)

kross/ sac.

-

ZANE ĶĪKULE (13)

MT-4

(2003.-2006.g.dz.)

15:20 – 17:20

(3)

stadions/ halle

15:00 – 17:00

(3)

sp.skola

-

15:20 – 17:00

(2,5)

stadions/ halle

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

09:30 – 10:30

(1,5)

kross/ sac.

-

AIGARS FETERIS (6)

MT-5

(2002.-2005.g.dz.)

-

15:00 – 17:00

(3)

sp.skola

-

-

-

08:00 – 10:00

(3)

kross/ sac.

-

GUNTIS KĻAVIŅŠ (9)

MT-5

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

-

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

-

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

-

-

IGORS SOKOLOVS (17)

MT-6

(2001.-2004.g.dz.)

15:00 – 17:00

(3)

Stadions/halle

15:00 – 17:00

(3)

Stadions/

trenažieri sp.skolā

15:00 – 17:00

(3)

Stadions/halle

15:00 – 17:00

(3)

Stadions/halle

15:00 – 17:00

(3)

Stadions/

trenažieri sp.skolā

-

10:00 - 11:20

(2)

sp.skola

INĀRA ZNŪTIŅA (17)

MT-6

(2001.-2004.g.dz.)

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

15:00 – 17:20

(3,5)

stadions/ 2.vsk.

14:40 – 17:00

(3,5)

stadions/ halle

-

14:40 – 17:20

(4)

stadions/ 2.vsk.

10:00 – 12:00

(3)

kross/ sac.

-

AIGARS FETERIS (13)

MT-7

(2000.-2003.g.dz.)

-

17:00 – 19:00

(3)

sp.skola

-

15:00 – 17:00

(3)

stadions/ halle

15:00 – 17:20

(3,5)

stadions/ halle

10:00 – 12:20

(3,5)

kross/ sac.

-

ANITA TRUMPE (6)

MT-7

17:00 – 19:00

(3)

stadions/halle

-

17:00 – 19:00

(3)

stadions/ halle

-

-

-

-

INĀRA ZNŪTIŅA (14)

SMP-1

(1999.-2002.g.dz.)

17:00 – 19:00

(3)

stadions/halle

-

17:00 – 19:00

(3)

stadions/ halle

-

17:20 - 19:20

(3)

stadions/tr.zāle/2.vsk.

08:00 – 11:20

(5)

kross/ sac.

-

AIGARS FETERIS (6)

SMP-1

-

17:00 – 19:00

(3)

stadions/ tr.zāle/2.vsk.

-

17:00 – 19:00

(3)

stadions/ kross

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

HANDBOLS

PIRMDIENA

OTRDIENA

TREŠDIENA

CETURTDIENA

PIEKTDIENA

SESTDIENA

SVĒTDIENA

INALS DOGUZOVS (6)

SSG meitenes

(2008.-2011.g.dz.)

-

 

-

16.30-18.30 

(3)

2.vsk.

16:30-18:10 

(2,5)

2.vsk.

10:40 – 11:00

(0,5)

kross/sac.

-

MARIJA ZAŠČERINSKA (8)

MT-1 meitenes

(2007.-2010.g.dz.)

-

13:00 – 14:30

(2,25)

halle

-

13:20 – 15:00

(2,5)

sp.skola

13:20 – 15:00

(2,5)

sp.skola

8:00 – 8:30

(0,75)

kross/sac.

-

LINDA BRIKMANE (9)

MT-2 meitenes

(2006.-2009.g.dz.)

14:30 – 16:00

(2,25)

Sp.skola

16:00 - 18:20

(3,5)

halle

-

-

13:20 – 15:00

(2,5)

sp.skola

8:00 – 8:30

(0,75)

kross/sac.

-

NIKS REMESS (9)

MT-3  zēni

(2005.- 2008.g.dz.)

14:50 – 16:40

(2,75)

Sp.skola

-

-

15:00 – 16:40

(2,5)

Sp.skola

15:00 – 16:30

(2,25)

Sp.skola

08:00 – 09:00

(1,5)

kross/sac.

-

EDGARS VAKUĻČIKS (2)

MT-3 zēni

-

-

13:10 – 14:30

(2)

trenažieri

-

-

-

-

INALS DOGUZOVS (11)

MT-3 meitenes

(2005.-2008.g.dz.)

16:30 – 19:10

(4)

2.vsk.

-

16:30-19:10 

(4)

2.vsk.

 

20:10-21.30

(2)

2.vsk.

10:00 – 10:40

(1)

kross/sac.

-

NIKS REMESS (9,75)

MT-4 zēni

(2004.-2007.g.dz.)

16:40 -18:00

(2)

Sp.skola

16:00 – 18:00

(3)

halle

-

16:40 – 18:40

(3)

Sp.skola

-

9:20 – 10:30

(1,75)

kross/ sac.

-

EDGARS VAKUĻČIKS (3,25)

MT-4 zēni

-

14:30 – 16:40

(2,25)

trenažieri

-

-

-

MARIJA ZAŠČERINSKA (10)

MT-5 meitenes

(2003.-2006.g.dz.)

-

14:30 – 16:00

(2,25)

halle

-

15:00 – 16:40

(2,5)

Sp.skola

15:00 – 16:30

(2,25)

sp.skola

10:00 – 12:00

(3)

kross/ sac.

-

EDGARS VAKUĻČIKS (5)

MT-5 meitenes

-

16:40 – 18:20

(2,5)

trenažieri

-

-

-

12:30 – 14:10

(2,5)

trenažieri

INALS DOGUZOVS (15)

MT-5 meitenes

(2003.-2006.g.dz.)

17:00 – 19:10

(3,25)

2.vsk.

14:30 – 16:00

(2,25)

halle

 

-

17:00 – 19:10

(3,25)

2.vsk.

15:00 – 17:10

(3,25)

2.vsk.

08:00 – 10:00

(3)

kross/ sac.

-

LINDA BRIKMANE  (10)

MT-5 zēni

(2003.-2006.g.dz.)

16:00 – 18:00

(3)

sp.skola

14:00 – 16:00

(3)

halle

16:00 – 18:00

(3)

sp.skola

-

-

12:00 – 12:40

(1)

kross

-

EDGARS VAKUĻČIKS (5)

MT-5 zēni

-

-

-

16:40 – 18:40

(3)

sp.skola

-

8:00 – 09:20

(2)

kross/ sac.

-

LINDA BRIKMANE (6)

MT-6 zēni

(2002.-2005.g.dz.)

-

-

18:00 -20:00

(3)

sp.skola

-

-

10:00 – 12:00

(3)

kross/ sac.

-

NIKS REMESS (9)

MT-6 zēni

18:00 – 20:00

(3)

Sp.skola

18:00 – 20:00

(3)

halle

-

-

19:00-21:00 

(3)

 halle

-

-

EDGARS VAKUĻČIKS (2)

MT-6 zēni

-

-

-

18:40 – 20:00

(2)

trenažieri

-

-

 

JŪLIJA ŠAMRICKA (9)

MT-6 meitenes

(2002.-2005.g.dz.)

-

18:00 – 22:00

(6)

halle

-

-

18:00 – 20:00

(3)

sp.skola

-

-

EDGARS VAKUĻČIKS (8)

MT-6 meitenes

16:40 – 18:20

(2,5)

trenažieri

-

18:20 – 20:00

(2,5)

trenažieri

-

-

10:00 – 12:00

(3)

kross/ sac.