Salaspils sporta skola aicina darbā direktores vietnieku/ci izglītības darbā uz nenoteiktu laiku

Amata pienākumi:

  • Nodrošināt kvalitatīvu sporta izglītības procesu iestādē
  • Veikt sporta pasākumu kalendārā plāna un mācību-treniņu grafiku izstrādi
  • Piedalīties sporta skolas organizētajos pasākumos un vadīt tos
  • Vadīt metodisko darbu sporta pedagogiem
  • Strādāt ar programmatūrām, kas nodrošina audzēkņu plūsmu
  • Nodrošināt sistēmisku pieeju interešu izglītības programmas realizēšanai
  • Regulāri sagatavot un atjaunot informāciju mājas lapā
  • Nodrošināt atskaišu sagatavošanu atbilstoši savai kompetencei

Prasības pretendentam:

  • Augstākā pedagoģiskā izglītība sporta jomā
  • Vēlama vismaz 2 gadu pieredze līdzīgā darbā
  • Izpratne par sporta izglītības darba organizāciju
  • Pieredze sacensību rīkošanā, organizēšanā, datu apkopošanā
  • Lieliskas komunikācijas prasmes un darboties komandā
  • Labas digitālās un datora prasmes
  • Augsta atbildības sajūta un prasme pieņemt lēmumus
  • Vēlamas svešvalodu zināšanas

Piedāvājam:

  • Pilna laika darbu, sākot ar 16.08.2021
  • Draudzīgu komandu
  • Atalgojumu, sākot no 1030,00 EUR mēnesī
  • Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām un citas sociālās
    garantijas

Iesniedzamie dokumenti:

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu sporta.skola@salaspils.lv līdz 19.07.2021.
Tālr. informācijai 67943119