Panākums mūsu 2007.gadā dzimušo Salaspils sporta skolas basketbola komandai! 

 
Pēc aizvadītas ļoti pārliecinošas regulārās sezonas LJBL 2.divīzijā – 20 spēlēs piedzīvots tikai 1 zaudējums, 1.vieta Centrs grupā, mūsējie godam izcīnīja iespēju pārspēlēs pacīnīties par tikšanu LJBL Superlīgā.
 
Pirmajā spēlē tika pieveikta Gulbenes BJSS komanda ar 85:60 un izšķirošajā spēlē pārliecinoši tika apspēlēta arī Cēsu sporta skola – 84:64.
 
Komandā sezonas laikā spēlēja Emīls Līcītis, Gustavs Dosbergs, Rihards Strautiņš, Ričards Frīdrihsons, Ričards Kokins, Romāns Štamers, Olafs Priževoits, Emīls Stirāns, Kārlis Zvaigzne, Nikolass Dobrovoļskis, Daņils Pavlovs, Valters Beķeris, Artjoms Zacepins, Rihards Jakušēvics, Edis Radelis un Gustavs Graudiņš.
 
Komandas treneri Valdis Razumovskis un Jānis Pavlovskis.
 
Apsveicam audzēkņus un trenerus!