Salaspils basketbola vēsturē jauns ieraksts – sasniegta RBL izslēgšanas spēļu ceturtdaļfināla kārta!

Tajā tiksimies ar mums jau labi zināmo East-Ball/RTDP komandu, un cīnīsimies par vietu RBL pusfinālā sērijā līdz divām uzvarām.

Arī ceturtdaļfinālā saglabājam mājas priekšrocības un pirmā spēle norisināsies jau trešdien, 22. februārī, plkst. 19.30 Salaspils sporta namā.
Otro spēli aizvadīsim izbraukumā, 2. martā, plkst.19.00 O. Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1. Trešā spēle, ja tāda būs nepieciešama, notiks Salaspilī sestdien, 4. martā, plkst. 18.30.

Lai gan regulārajā sezonā centra grupā East-Ball/RTDP ierindojās 5.vietā, 1/8 finālā tā spēja no cīņas izsist vienus no RBL favorītiem BK Nīca/BLI, kas līdz šim bija piedzīvojusi tikai vienu zaudējumu. Šajā sezonā komandā spēlējuši divdesmit četri spēlētāji, un starp līderiem var minēt Aleksi Gaidamoviču (18,9 punkti vidēji spēlē, 4,7 atlēkušās bumbas un 3,8 piespēles). Vairāki spēlētāji ir aizvadījuši ievērojami mazāku spēļu skaitu, un acīmredzami tikai pēdējās spēlēs komanda nonākusi pie optimāla sastāva.

Gaidām līdzjutējus uz visām spēlēm, Jūsu atbalsts komandai būs ļoti nepieciešams!