Šosezon Salaspils komandas sastāvā vīriešu virslīgā debitējuši mūsu sporta skolas puišu vecākās grupas audzēkņi (U17/U18), piedaloties augstākās līgas čempionātā SynotTip. Otrā posma spēlēs līdz šim izcīnītas piecas uzvaras, un līdz ar to B grupas turnīra tabulā – 1. vieta. Turpinot uzrādīt teicamu sniegumu arī nākamajās spēlēs, komandai iespēja piedalīties izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla spēlēs. Jaunie handbolisti gandarīti, ka ar katru spēli komandas sniegums uzlabojas, un parādās aizvien lielāka degsmecīnīties par iekļūšanu labāko komandu astotniekā. Paralēli virslīgas čempionātam, jaunie puiši startē arī U17 Latvijas jaunatnes čempionātā, pēc pirmā posma spēlēm ieņemot dalītu 1. – 3. vietu turnīra tabulā. Aprīlī notiks otrā posma spēles, bet 14. un 15. maijā Salaspils sporta namā norisināsies fināls.

Savukārt Salaspils sporta skolas meiteņu komanda šajā sezonā jau aizvadījusi 12 handbola spēles, astoņās no tām izcīnot uzvaru. Turnīra tabulā komanda atrodas 2. vietā. Cīnīties par augstākā kaluma godalgām meitenēm ir ne tikai sapnis, bet arī mērķis. Vēl atlikušas divas regulārās sezonas spēles, savukārt maijā sāksies izslēgšanas spēles. Starp mūsējām arī Latvijas čempionāta rezultatīvākā spēlētāja – Dace Potapova, savukārt Anastasijai Agarkovai godpilnā 3. vieta. Atceļot Covid-19 ierobežojumus, atsākušies arī Latvijas jaunatnes handbola čempionāti, šosezon piedaloties visām vecuma grupām (no U12 līdz U18) gan zēniem, gan meitenēm. Panākumi šosezon U15 meiteņu komandai, kura pēc aizvadītiem diviem posmiem ieņem 2. vietu. Izšķirošajās trešā posma spēlēs – 2. un 3. aprīlī Salaspils sporta namā meitenes cīnīsies par Latvijas čempionu titulu U15 grupā. No meitenēm rezultatīvākā – Evelīna Zvaigzne, gūstot 90 vārtus sešās spēlēs. Savukārt Latvijas čempionāta U15 zēnu grupā Salaspils sporta skolas komanda pēc aizvadītiem diviem spēļu posmiem ierindojas 3. vietā. No zēniem rezultatīvākais – Justs Vidzis, gūstot 59 vārtus sešās spēlēs.