Salaspils sporta skolas

HANDBOLA NODAĻA

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

HANDBOLA JAUNUMI

Sezonas labākā spēlētāja – Salaspils handboliste Renāte Salmane

Latvijas Handbola federācija aizvadītajā nedēļas nogalē apbalvoja 2020./2021.g. sezonas labākos spēlētājus. Balvas tika piešķirtas visās pozīcijās – labākais vārtsargs, līnijas spēlētājs, saspēlēs vadītājs, labais ārējais spēlētājs, labais malējais spēlētājs, kreisais ārējais spēlētājs, kreisais malējais spēlētājs, labākais treneris, vērtīgākais sezonas spēlētājs kā arī nominācijā jaunais talants. Balvu ieguvēji tika noteikti treneru...

Salaspilietes saceļ putekļus handbola smiltīs un gūst kārtējo uzvaru!

3.-4. jūlijā Majoru pludmalē norisinājās Latvijas Atklātais pludmales handbola čempionāts, kur sieviešu konkurencē finālā nepārspētas palika mūsu sporta skolas Salaspils SS sieviešu komandas spēlētājas. Salaspils komanda A grupā izcīnīja 2.vietu, kur pusfinālā pārspēja Dobeles REIR komandu, tādējādi nodrošinot sev finālspēli un pavēra iespēju cīnīties par pludmales handbola čempionu titulu un...

Salaspils sporta skola aicina darbā direktores vietnieku/ci izglītības darbā uz nenoteiktu laiku

Salaspils sporta skola aicina darbā direktores vietnieku/ci izglītības darbā uz nenoteiktu laiku Amata pienākumi: Nodrošināt kvalitatīvu sporta izglītības procesu iestādē Veikt sporta pasākumu kalendārā plāna un mācību-treniņu grafiku izstrādi Piedalīties sporta skolas organizētajos pasākumos un vadīt tos Vadīt metodisko darbu sporta pedagogiem Strādāt ar programmatūrām, kas nodrošina audzēkņu plūsmu Nodrošināt...

SVARĪGĀKAIS PAR

SALASPILS SS HANDBOLU

Spēcīgas tradīcijas

Kopš skolas dibināšanas iespēja trenēties handbolā ir meitenēm, bet kopš 2012.gada – arī zēniem.

Starptautiski turnīri

Tradicionāli piedalāmies “Tallinn CUP”, “Eken CUP”, “Panevezys CUP”, “Polva CUP”, “Garliava CUP”, “Utena CUP” , “Lajkonic CUP”.

Akreditētas programmas

IKVD akreditētas programmas Handbols (20V813001) un Handbols (30V813001).

Augsti sasniegumi

2020.gadā U15 zēnu komanda ierindojās 1.vietā LČ. 10 sporta skolas audzēkņi iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstos!

Vecumu grupas

Programmu saturs nodrošina pēctecību no “SSG”(2013) līdz “SMP-1”(2004) grupai.

Salaspils turnīri

Ikgadu septembra mēnesī tiek organizēts Starptautiskais handbola turnīrs meitenēm “Salaspils kauss”, oktobrī turnīrs zēniem “Rudens roka”.

Latvijas čempionāti

U12 līdz U17 grupas piedalās valsts čempionātā, U10 un U11 grupas – “Minihandbola” turnīrā.

Virslīgas komanda

Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda jau daudzus gadus startē Latvijas handbola augstākajā līgā – Virslīgā sievietēm.

Handbola Sekcijas

TRENERI

Salaspils Sporta Skolas handbola sekcijas aktīvie treneri – Marija Zaščerinska, Niks Remess, Inals Doguzovs un Linda Bogdanova.

Marija Zaščerinska

Marija Zaščerinska

Handbola vecākā trenere

Niks Remess

Niks Remess

Handbola treneris

Inals Doguzovs

Inals Doguzovs

Handbola treneris

Linda Bogdanova

Linda Bogdanova

Handbola vecākā trenere

KO PAR MUMS SAKA

ATSAUKSMES

 • Sports ir viena no manas dzīves galvenām sastāvdaļām. Patiecoties Salaspils sporta skolai, es sportoju gandrīz katru dienu. Es to nedaru piespiedu kārtā, tas man sagādā prieku un baudu, treniņi ir ļoti labi saplānoti. Treniņu režīms man palīdz būt sportiskam un veselīgam.

  Stepans Čornijs

  handbolists

 • Paldies Salaspils Sporta skolas direktorei un visiem treneriem par darbu un aizrautību ar sportu, kas tiek nodots arī mūsu bērniem. Bērni nav jāskubina iet uz treniņiem, paši dodas ar prieku. Īstie cilvēki īstajā vietā! 

  Kristīne Kazerovska

  handbolistu māte

 • Esmu pateicīga Salaspils sporta skolai par sniegto iespēju spēlēt savā komandā – gan Latvijā, gan ārpus tās robežām un kopā ar skolu ne tikai sportot, bet arī pavadīt laiku kopā ārpus treniņiem.

  Paula Marta Alksne

  handboliste