Salaspils sporta skolas

HANDBOLA NODAĻA

JAUNĀKĀ INFORMĀCIJA

HANDBOLA JAUNUMI

“SALASPILS SS” handbolistes kļūst par “SPORTA PUNKTS” LATVIJAS KAUSA IEGUVĒJĀM!

"SALASPILS SS" handbolistes kļūst par “SPORTA PUNKTS” LATVIJAS KAUSA IEGUVĒJĀM! "Sporta Punkts" Latvijas Kausā handbolā 13.jūnijā aizraujošā FINĀLA spēlē "Salaspils SS" komanda izcīnīja uzvaru pār Latvijas čempionvienību "Stopiņu NHK" komandu. Ceļš līdz Latvijas kausa iegūšanai bija spraigs un dinamisks – teju katru dienu Dobelē tika aizvadīta spēle, pirmais piedzīvots zaudējums...

Salaspils sporta skolas mācību treniņu darba organizācija un citas aktivitātes šobrīd

Salaspils sporta skolas mācību treniņu darba organizācija un citas aktivitātes šobrīd   Ja Salaspils sporta skolai būtu jāatbild uz jautājumu – kas notiek sporta skolā šajā Covid-19 pandēmijas laikā – tad atbilde viennozīmīgi skanētu- sporta skolā ne mirkli nekas nav apstājies – viss notiek! Sports turpinās – tikai pamainot treniņu...

Latvijas čempionātu handbolā Virslīgā sievietēm “Salaspils SS” noslēdz ar izcīnītu 4.vietu

Latvijas čempionātu handbolā Virslīgā sievietēm “Salaspils SS” noslēdz ar izcīnītu 4.vietu   Šogad Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ Latvijas sieviešu handbola virslīgas čempionāts noslēdzās uzreiz pēc regulārā turnīra divu apļu izspēles 2021.gada 23.maijā, jo sezonas vidū (2020.gada 7.novembrī) čempionāts bija apturēts un atsākās tikai 2021.gada 27.martā. Salaspils sporta skolas sieviešu komandai,...

SVARĪGĀKAIS PAR

SALASPILS SS HANDBOLU

Spēcīgas tradīcijas

Kopš skolas dibināšanas iespēja trenēties handbolā ir meitenēm, bet kopš 2012.gada – arī zēniem.

Starptautiski turnīri

Tradicionāli piedalāmies “Tallinn CUP”, “Eken CUP”, “Panevezys CUP”, “Polva CUP”, “Garliava CUP”, “Utena CUP” , “Lajkonic CUP”.

Akreditētas programmas

IKVD akreditētas programmas Handbols (20V813001) un Handbols (30V813001).

Augsti sasniegumi

2020.gadā U15 zēnu komanda ierindojās 1.vietā LČ. 10 sporta skolas audzēkņi iekļauti Latvijas izlases kandidātu sarakstos!

Vecumu grupas

Programmu saturs nodrošina pēctecību no “SSG”(2013) līdz “SMP-1”(2004) grupai.

Salaspils turnīri

Ikgadu septembra mēnesī tiek organizēts Starptautiskais handbola turnīrs meitenēm “Salaspils kauss”, oktobrī turnīrs zēniem “Rudens roka”.

Latvijas čempionāti

U12 līdz U17 grupas piedalās valsts čempionātā, U10 un U11 grupas – “Minihandbola” turnīrā.

Virslīgas komanda

Salaspils sporta skolas sieviešu handbola komanda jau daudzus gadus startē Latvijas handbola augstākajā līgā – Virslīgā sievietēm.

Handbola Sekcijas

TRENERI

Salaspils Sporta Skolas handbola sekcijas aktīvie treneri – Marija Zaščerinska, Niks Remess, Inals Doguzovs un Linda Bogdanova.

Marija Zaščerinska

Marija Zaščerinska

Handbola vecākā trenere

Niks Remess

Niks Remess

Handbola treneris

Inals Doguzovs

Inals Doguzovs

Handbola treneris

Linda Bogdanova

Linda Bogdanova

Handbola vecākā trenere

KO PAR MUMS SAKA

ATSAUKSMES

 • Sports ir viena no manas dzīves galvenām sastāvdaļām. Patiecoties Salaspils sporta skolai, es sportoju gandrīz katru dienu. Es to nedaru piespiedu kārtā, tas man sagādā prieku un baudu, treniņi ir ļoti labi saplānoti. Treniņu režīms man palīdz būt sportiskam un veselīgam.

  Stepans Čornijs

  handbolists

 • Paldies Salaspils Sporta skolas direktorei un visiem treneriem par darbu un aizrautību ar sportu, kas tiek nodots arī mūsu bērniem. Bērni nav jāskubina iet uz treniņiem, paši dodas ar prieku. Īstie cilvēki īstajā vietā! 

  Kristīne Kazerovska

  handbolistu māte

 • Esmu pateicīga Salaspils sporta skolai par sniegto iespēju spēlēt savā komandā – gan Latvijā, gan ārpus tās robežām un kopā ar skolu ne tikai sportot, bet arī pavadīt laiku kopā ārpus treniņiem.

  Paula Marta Alksne

  handboliste