U16 handbolistēm – 2.vieta un sudraba medaļas Latvijas U16 čempionātā handbolā!

 
Handbolistēm noslēdzošajā posmā bija palikusi viena spēle pret Jēkabpils SS komandu, kur tika izcīnīta pārliecinoša uzvara 46:18.
Lai nosargātu 1.vietu turnīra tabulā, bija nepieciešams, lai konkurentes Ludzas NSS pēdējā spēlē neizcīnītu uzvaru, kas diemžēl nepiepildījās. Tā kā Ludzas NSS un Salaspils SS komandām pēc aizvadītajiem posmiem, bija vienāds izcīnīto punktu skaits un sasvtarpējo spēļu uzvaru bilance bija 1-1, pēc savstarpējo spēļu vārtu attiecības Ludzas NSS ieņēma 1.vietu un mūsu handbolistēm 2.vieta.
 
Par U16 vecuma grupas vērtīgāko spēlētāju (MVP) tika atzīta mūsu sporta skolas handboliste – Evelīna Zvaigzne!
 
Evelīnas komentārs par aizvadīto sezonu – “Sezona sākās ne tā kā vēlējāmies, jo veselības un citu apstākļu dēļ spēlēs neiesaistījās vairākas pamatsastāva spēlētājas, līdz ar to bija nepieciešams piesaistīt gados jaunākas spēlētājas, kurām nācās spēlēt pret krietni fiziski spēcīgākam spēlētājam. Sezonas laikā saspēlējāmies un izveidojām lielisku sadarbību. Kā rezultātaā uz sezonas beigām pierādījām sevi, gūstot uzvaras. Nākamās sezonas mērķis ir parādīt komandas sniegumu, tiecoties uz godpilnu pirmo vietu! Novēlu mūsu komandai veiksmi un izdošanos!”
 
Treneres Lindas Bogdanovas komentārs – “Priecājos par komandas sasniegto rezultātu Latvijas čempionātā, kaut gan situācija praktiski tāda pati kā pagājušajā sezonā – kad ar Ludzu bija vienāds punktu skaits un, lai noskaidrotu kuras būs Latvijas čempiones, tika skatīta sasvstarpējo spēļu vārtu attiecība. Cerams, ka nākamajā sezonā izdosies uzlabot rezultātu. Vēlos pateikties meitenēm par cīņassparu laukumā un novēlu trenēties vēl cītīgāk, lai nākamsezon varētu izcīnīt čempionu kausu!”
 
Komandas sastāvā – Evelīna Zvaigzne, Elza Fogele, Amanda Brokāne, Jeļena Bogačenkova, Sofija Bruja, Agneta Kubiļus, Daniela Kalva, Nikola Kalva, Margarita Duceva, Veronika Plotņikova, Anna Prokopjeva, Daniela Vēvere, Sofija Barilo, Viktorija Terehova, Darja Krasovska.
 
Komandas treneri – Linda Bogdanova un Inals Doguzovs.
 
Lepojamies ar meiteņu komandas panākumiem! ????????