14.aprīlī Dobelē norisinājās Latvijas Handbola federācijas rīkotais Latvijas kauss minihandbolā “Jautrie zaķi”.

Minihandbola sacensībās kopā pulcējās 52 komandas no Latvijas un Lietuvas. Salaspils sporta skola tika pārstāvēta ar 7 komandām šādās vecuma kategorijās –
zēni 2014/2015 – 2 komandas;
meitenes 2011;
meitenes 2012;
meitenes 2013 – 3 komandas.

Minihandbola sacensības tiek rīkotas ar mērķi bērniem sniegt iespēju un motivēt piedalīties mini handbola sacensībās ar saviem vienaudžiem no Latvijas un ārpus tās robežām, kā arī veicināt fizisko aktivitāti un izglītot par veselīgu dzīvesveidu. Minihandbolā rezultāti netiek skaitīti un medaļas piešķirtas visiem sacensību dalībniekiem.

Visas dienas garumā, papildus mini handbola sacensībām, dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savu veiklību, prāta asumu un veiksmi brīvā laika aktivitātēs. Pirmo trīs vietu ieguvēji katrā stafetē saņēma balvas no Latvijas Handbola federācijas atbalstītājiem.
Divas ātrākās lēcējas SIA “PopHouse” sarūpētajā stafetē “Zaķis maisā” bija Salaspils sporta skolas handbolistes Sofija Lisovska un Keita Sīle Seile.
“Tic Tac Toe” jeb Zaķa desas spēlē par veiklību un atjautību balvu no SIA “Cido Grupa” saņēma Salaspils sporta skolas handboliste Anastasija Štāla.

Paldies Latvijas Handbola federācija par pasākumu!

Foto:Dace Eihvalde

no images were found