Latvijas čempionātu handbolā Virslīgā sievietēm “Salaspils SS” noslēdz ar izcīnītu 4.vietu

 

Šogad Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ Latvijas sieviešu handbola virslīgas čempionāts noslēdzās uzreiz pēc regulārā turnīra divu apļu izspēles 2021.gada 23.maijā, jo sezonas vidū (2020.gada 7.novembrī) čempionāts bija apturēts un atsākās tikai 2021.gada 27.martā.

Salaspils sporta skolas sieviešu komandai, kuras sastāvā bija: Renāte Salmane, Dace Potapova, Linda Borisanova, Anastasija Agarkova, Diāna Golubeva, Gunta Trubače, Margarita Drebenieka, Nataļja Kozlova, Ērika Sirsiņa, Arina Šarapova, Paula Marta Alksne, Vita Binduka, Frīda Binduka, Sindija Siliņa, Katrīna Kozloviča un Viktorija Petrova.

Trenera Nika Remesa un VFS trenera Edgara Vakuļčika vadībā kopumā sezonas laikā 10 spēlēs izdevās sakrāt 7 punktus, sešas reizes piedzīvojot zaudējumu, trīs reizes uzvarot un vienā spēlē spēlējot neizšķirti, kas kopsummā mūsu meitenes ierindoja uzreiz aiz goda pjedestāla– 4.vietā.

Jāpiebilst, ka no 3.vietas meitenes šķīra vien nieka 1punkts, kuru varēja izcīnīt vienā no regulārā čempionāta spēlēm, aizvadot spēli neizšķirti vai izcīnot uzvaru. Bet sports paliek sports un arī 4.vieta jeb koka medaļas meitenes izcīnīja godam.

Vēl vēlos atklāti runāt par to, ka šajā Covid-19 pandēmijas laikā Salaspils sieviešu handbola komanda jeb “Salaspils SS” piedzīvoja pārmaiņu laikus, ne tikai treniņu apstākļos, ko noteica valdības ierobežojumi, bet tieši komandas vadības grožu maiņas dēļ, kas teju gandrīz beidzās ar komandas izjukšanu. Taču, pateicoties tieši trenerim Nikam Remesam, komanda īsu mirkli pirms Sieviešu dienas “atdzima”, saņēma paziņojumu no Latvijas Handbola federācijas, ka beidzot valdība lēmusi par treniņu un čempionāta spēļu atsākšanu un ar jaunu treneri un jaunā sastāvā – atsāka gatavoties un aizvadīt Virslīgas čempionātu sieviešu handbolā.

Šķiet, šis pauzes laiks un treniņu atsākšana ar treneri Niku Remesu bija nedaudz par “īsu”, lai pilnvērtīgi sagatavotos spēlēm pret tādām ilggadējām Latvijas handbola sabiedrībai zināmām reģionu komandām kā “Stopiņu HK” jeb Stopiņu un LSPA apvienoto komandu (1.vieta), “SK Latgols” jeb Ludzas komandu (2.vieta) un “Jēkabpils SS” komandu (3.vieta). Bet prieks, ka tomēr izdevās apsteigt turnīra tabulā pieredzējušāko “Reir Dobele” komandu (5.vieta) un “LAT 2004” jauniešu izlases komandu (6.vieta).

“Salaspils SS” komandas kapteine Renāte Salmane komandas vārdā saka:

“Paldies, treneri, Nik Remess, ka esi kopā ar mums un tici, ka mēs varam, motivē mūs un neļauj nokārt degunus, liec celties un cīnīties”.

Paldies vēlamies teikt arī Salaspils novada domei, kas šogad īpaši atbalstīja Salaspils sporta skolu, lai realizētu sieviešu handbolā spēlētāju pāreju no bērnu uz pieaugušo sportu sertificēta trenera pavadībā – tā ir valstiska problēma sportā, bet esam priecīgi, ka ar pašvaldības atbalstu varam pa mazam solītim savā novadā to “sakārtot”.

Savukārt “Salaspils SS” komandas spēlētājām atgādinām, ka jūs esat labākās Salaspils novada handbolistes un mēs lepojamies ar katru no jums, kura pandēmijas laikā nesalūza, neatmeta ar roku sportam un handbolam un turpina pilnveidoties jaunā trenera vadībā. Kā arī vēlam veiksmi, neatlaidību un enerģiju jūnija mēnesī Latvijas Handbola federācijas organizētajās “Latvijas kauss” spēlēs!