23. septembrī Salaspilī, Salaspils sporta namā, “Be active” Eiropas sporta nedēļas ietvaros, norisināsies Latvijas Handbola federācijas un Salaspils sporta skolas organizēts mini handbola festivāls, kur bērniem būs iespēja sacensties ar saviem vienaudžiem no visas Latvijas, veicinot fizisko aktivitāti un iespēju izglītoties par veselīgu dzīvesveidu, kā arī kopumā sekmēt bērnu sagatavošanu spēlēšanai Latvijas Republikas jaunatnes čempionātā.

Šis būs jau piektais mini handbola festivāls, šajā gadā esam jau tikušies Ogrē, Spuņciemā, Majoru pludmalē un Skrīveros. Nu kārta pienākusies doties uz Salaspili, tādēļ gaidām jūsu komandas pieteikumus, sekojošās vecuma grupās:

Meitenes:
– U12 (2011. dz.g.)
– U11 (2012. dz.g.)
– U10 (2013. dz.g. un jaunākas)

Zēni:
– U11 (2012. dz.g.)
– U10 (2013. dz.g.)
– U9 (2014. dz.g. un jaunāki)

Festivāla sākums – no plkst. 14:30.

Mini handbola festivālu Salaspilī atbalsta – SIA „Snacks and more”, SIA “Fazer Latvija”,  SIA “Ezerkauliņi Agro” un SIA “Cido Grupa”.