3.-4. jūlijā Majoru pludmalē norisinājās Latvijas Atklātais pludmales handbola čempionāts, kur sieviešu konkurencē finālā nepārspētas palika mūsu sporta skolas Salaspils SS sieviešu komandas spēlētājas.
Salaspils komanda A grupā izcīnīja 2.vietu, kur pusfinālā pārspēja Dobeles REIR komandu, tādējādi nodrošinot sev finālspēli un pavēra iespēju cīnīties par pludmales handbola čempionu titulu un 500 EUR dāvanu karti no Sporta punkta. Finālā ar 2-0 (33:25) izcīnīta pārliecinoša uzvara pret SK Latgols/ Lāčuks komandu un saņemts čempionu kauss!
Komandas sastāvs – Renāte Salmane, Linda Borisanova, Gunta Trubače, Anastasija Agarkova, Nataļja Kozlova, Dace Potapova, Marija Sokologorska. Komandas treneris – Niks Remess.
Sieviešu turnīrā startēja arī sporta skolas otrā komanda – 2004.g.dzimušas un jaunākas meitenes, kuras, lai gan neiekļuva pusfinālā, bet tomēr spēja izrādīt pretestību pārējām pieaugušo komandām un uzkrāt vērtīgo spēļu pieredzi.
Savukārt vīriešu turnīrā 2004./2005.g.dzimušie handbolisti no Salaspils sporta skolas izcīnīja 5.vietu pieaugušo konkurencē. Aizraujošā spēlē par 5.vietu pēcspēles metienos tika pārspēta Štati komanda. Pēcspēles metienos lielisks bija komandas vārtsargs Enriko Patriks Mills!
Paldies par atbalstu un turpināsim gatavoties jau jūlija beigās Eiropas Pludmales handbola tūres posmam “Ventspils 2021”.

Linda Bogdanova, sporta skolas handbola trenere