Maijā noslēdzās Latvijas Jaunatnes basketbola līgas sezona U16 zēniem. 1.posmā Centrs-Austrumi grupā puiši starp 8 komandām ieņēma 3.vietu (bilance 10 uzvarētas/4 zaudētas spēlēs) un iekļuva 2.posmā. Sezonas 2.posmā ar 8 uzvarām un 6 zaudējumiem komanda ierindojās 4.vietā Austrumu grupā, līdz ar to kvalificējas finālturnīram. Finālturnīra ceturtdaļfināla spēli bija jāaizvada pret Rietumu grupas līderi- Mārupes SC, kuri nebija zaudējuši nevienu no 14 spēlēm.

Svarīgi pieminēt, ka pēdējās 2 spēlēs puiši izcīnīja svarīgas uzvaras pār tiešiem konkurentiem uz vietu finālturnīrā – Jēkabpils sporta skolu.

Mārupes SC komanda pirms spēlēm tika uzskatīta par līderiem, tomēr mūsu basketbolisti nenokāra galvas un spēlēja ar maksimālo atdevi. Diemžēl sīvā cīņā tika piedzīvots zaudējums 80:69, kas liedza Salaspils komandai turpināt cīņu par medaļām. Bet mūsu puišiem turpinājās cīņa par 5.-8.vietu.

Otrajā finālturnīra spēlē Salaspils sporta skolas komandas tiekas ar BJBS Rīga/Centrs komandu, kur arī diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar vienu punktu starpību 76:75. Pēdējā šīs sezonas spēlē puiši saņēmās un izcīnīja uzvaru 92:86 pret Talsi/Roja komandu.

Kopumā Salaspils sporta skolas U16 grupas basketbolisti 40 komandu konkurencē iekļuva Top8 un ierindojās 7.vietā Latvijas Jaunatnes basketbola čempionātā U16 grupā.