18.maija Ogre tika aizvadītas pirmās vasaras sezonas vieglatlētikas sacensības – LVS / MAXIMA kauss. Sacensībās pulcējas Latvijas valsts labākie U16 grupas vieglatlēti, un arī šī reize nebija izņēmums. LVS/MAXIMA kausā sacensības sportisti sacenšas 100m, 400m, 2000m, 300m barjerskriešana, trīssoļlēkšana, kārtlēkšana un lodes grūšanā. 300m barjerskriešana 3 Salaspils sporta skolas audzēkni laboja savus personīgos rekordus. S.Pilāte ar rezultātu 50.85 sekundes ierindojās 8.vietā un uzreiz aiz Sofijas ierindojās E.Kļaviņa. Vīriešu konkurence 15.vietā ierindojas R.Rozenfelds.

Lodes grūšanā kā vienai no top 6 valsts labākajām grūdējām Salaspilietei Agatei Bainorai šoreiz gan īsti neizdevās un ierastie 10m tālie grūdieni palika citai reizei, labākais rezultāts 9.73m un 7.vieta. 10 metru mērķis bija arī Esterei Kļaviņai, bet trīssoļlekšanā, kur iesildīšanas lēcienos izdevās lēcieni ap 10m. Bet E.Kļaviņai nepietika vien 10cm sasniegt savu mērķi, rezultāts 9,90 m un izcīnīta 13.vieta.

 

Noslēgumā palika tikai skrējieni – 2000m un 400m, garajā distancē startēja Ēriks Anspaks un Daniels Gribs. Ļoti vējainos apstākļos startējot bija mērķis skriet krietni ātrāk kā personīgais rekords, bet distances otra puse nedaudz pievīla abiem sportistiem. Daniels 9.vieta (6:56,43) un Ēriks 12.vieta (7:12,11), kas Ērikam ir jauns personīgais rekords, bet mērķis bija noskriet zem 7 minūtēm.

Sofija Pilāte 400m distancē ir labāko sešinieka skrējēja Latvijā un startēja noslēdzošajā skrējiena kopā ar spēcīgākajām dalībniecēm. Sīvā cīņā Sofija Pilāte izcīnīja augsto 2.vietu, labojot personīgo rekordu 01:01,93. Savukārt vīriešu konkurencē startēja divi Salaspils sporta skolas pārstāvji R.Bartušauskis un E.Arbidāns. Puiši startēja atsevišķos skrējienos, bet ar pilnīgi identisko rezultātu 01:02,44 s ierindojas 15.vieta.

Ir aizvadītas pirmās vasaras sezonas sacensības. LVS / MAXIMA kauss ir pirmais atskaites punkts tālākajam darbam.