Piektdien, 3.jūlijā, pēc ilgāka pārtraukuma saistībā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju un pakāpenisku ierobežojumu atcelšanu, sacensību sezonu atsāka vieglatlēti.

Kā pirmie startēt sāka vesera metēji Koknesē, piedaloties sacensībās “Ērika Cīruļa kauss vesera mešanā un smaguma mešanā”. Mūsu jaunais un talantīgais vesera metējs Makars Korotkovs startēja pieaugušo konkurencē un, piekāpjoties savam trenerim Igoram Sokolovam, kurš vēl aizvien aktīvi un teicami aizvada savas sportiskās gaitas, izcīnīja 2.vietu ar rezultātu 59,85m, savukārt trenerim Igoram Sokolovam zelts (rezultāts 60,07m). Sieviešu konkurencē mūsu Kristiāna Poļakova aizraidīja veseri tālāk par 45m un izcīnīja 1.vietu.

Sestdien, 4.jūlijā, Cēsīs tika organizētas sacensības “Svētavota kauss” diska mešanā un lodes grūšanā. Zane Freimane (treneris Aigars Feteris)diska mešanas disciplīnā, aizmetot disku 29,56m izcīnīja 3.vietu, savukārt mūsu vieglatlētikas nodaļas trenere Linda Ozola lodes grūšanas sacensībās, kura pēc vairāk nekā 4 gadu pārtraukuma atsāka dalību un svinēja uzvaru ar rezultātu 14,14m.

Svētdien, 5.jūlijā, ceļš tika mērots uz Saldu, kur norisinājās prestižais “Sportland kauss”. Tāllēkšanas sacensībās Sandis Dzenītis (treneris Aigars Feteris), kurš neraugoties uz ceļgala traumu, spēja izcīnīt 2.vietu ar rezultātu 6,74m. Līdz pirmajai vietai Sandim pietrūka vien 7cm. Arī izturības distancē 1000m skrējienā mūsu Markuss Ozols (treneris Aigars Feteris/Gints Bitītis)kāpa uz pjedestāla pēc sudraba medaļas, jo sacensībās uzrādīja otro labāko rezultātu- 2:40,46. Vēl vēlamies izteikt atzinību Jēkabam Čudaram (treneris Aigars Feteris/Ināra Znūtiņa), kurš 200m distancē tiecami izskrēja savu personīgo rekordu un uzlaboja savu rezultātu par gandrīz 5 desmitdaļām. Jēkaba rezultāts 25,86s ir Latvijas Vieglatlētikas savienības III sporta klases cienīgs rezultāts. Malacis!

Mūsu sportisti laika posmā no 28.jūnija līdz 4.jūlijam aizvadīja treniņu nometni Neretā, kas deva iespēju trenēties stadionā un nostiprināja jau iegūto fizisko formu ārkārtas situācijas laikā, kad treniņu process norisinājās attālināti.

Paldies sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneriem Igoram Sokolovam, Aigaram Feterim, Guntim Kļaviņam, Zanei Ķīkulei, Lindai Ozolai un Inārai Znūtiņai, kuri neatlaidīgi vadīja attālināto mācību-treniņu procesu un gatavo startiem Latvijas čempionātos: 15.jūlijā U-14 vecuma grupai Preiļos, 20.-21.jūlijā U-16 vecuma grupai Jēkabpilī, 22.jūlijā U-18 un U-20 vecuma grupām Ventspilī un 8.-9.augustā U-23 un pieaugušo konkurencē Jelgavā. Lai izdodas veiksmīgi starti vasaras sezonas Latvijas čempionātos!