Februāra sākumā mūsu handbolistes Latvijas čempionātā sieviešu virslīgā aizvadīja pēdējo regulārā čempionāta spēli, kur diemžēl piedzīvoja zaudējumu Jēkabpils SS komandai 27:32.

Līdz ar ko regulāro sezonu noslēdzot 4.vietā ar izcīnītām 7.uzvarām 12 spēlēs.
Salaspils SS vārtu guvējas –
Binduka 6, Salmane 4, Potapova 4/1, Zvaigzne 3/2, Alksne 2, Agarkova 2, Prūse 2, Borisanova 2, Kozloviča 1, Kozlova 1.
Tālākā izspēle – Komandas grupās iedalītas vadoties pēc pirmā posma rezultātiem. Otrajā posmā tiks aizvadīti divi apļi, katrai komanda ar katru tiekoties divas reizes – mājas spēlē un izbraukumā. Iegūtie punkti grupā tiks skaitīti kopā ar pirmā posma rezultātiem, katrai komandai cīnoties par “FINAL 4” vietu pusfinālā.
Salaspils komanda ir B grupa, kur aizvadīs spēles pret LSPA un Stopiņu PHK.

Februāra otrajā nedēļas nogalē Dobelē norisinājās U18 handbolistiem Latvijas jaunatnes čempionāta spēles. Mūsu sporta skolas handbolisti piekāpās Dobeles SS komandai 25:30 un spēlē pret Aizkraukles NSS tika izcīnīta uzvara 29:22. Labu spēli aizvadīja Ričards Liepiņš, kurš spēlē pret Aizkraukles komandu uzņēmās līdera lomu un guva 8 vārtus.

Salaspils sporta skolas jaunākie handbolisti piedalījās Latvijas Handbola federācijas organizētajā Latvijas kauss minihandbolā “Mini sirsniņu festivāls”. Kopumā festivālā piedalījās 55 komandas no Latvijas un Lietuvas.
Salaspils sporta skola tika pārstāvēta ar 8 komandām meiteņu un zēnu konkurencē.
Sacensību laikā jaunie handbolisti ne tikai aizvadīja minihandbola spēles, bet arī piedalījās veiklības stafetēs un radošajās darbnīcās.
Minihandbola festivāla beigās katrs dalībnieks saņēma medaļu un saldumu balvu par dalību. ( Minihandbola sacensībās rezultāts netiek skaitīts, galvenais ir piedalīties un uzkrāt spēļu pieredzi).

Aizvadītas spēles arī jaunatnes čempionātā handbolā U17 zēniem un U17 meitenēm.
U17 zēni abās spēļu dienās izcīnīja visās spēlēs uzvaras. Pirmajā dienā uzvarot Aizkraukles NSS komandu 34:26 un Vaiņodi/DKSS 49:42. Otrajā dienā tik izcīnīta uzvara pret Ogres NSC 30:29. Pēc šī posma spēlēm Latvijas čempionāta tabulā handbolisti ierindojas 3.vietā.
Rezultatīvākais spēlētājs Salaspils komandā – Mārcis Drēviņš ar 42 vārtiem, starp visu komandu -3.vietā.

U17 meitenes aizvadīja divas spēles pret Dobeles SS un Ludzas NSS. Diemžēļ šajās posma spēlēs nevarēja palīdzēt vairākas komandas spēlētājas slimošanas dēļ. Abās Latvijas čempionāta spēlēs tika piedzīvoti zaudējumi 19:35 Dobeles SS un 19:31 Ludzas NSS.
Rezulatatīvākās spēlētājas Salaspils SS komandā pēc šī posma spēlēm – Evelīna Zvaigzne un Elza Fogele ar 12 vārtiem.