Latvijas Handbola federācija aizvadītajā nedēļas nogalē apbalvoja 2020./2021.g. sezonas labākos spēlētājus. Balvas tika piešķirtas visās pozīcijās – labākais vārtsargs, līnijas spēlētājs, saspēlēs vadītājs, labais ārējais spēlētājs, labais malējais spēlētājs, kreisais ārējais spēlētājs, kreisais malējais spēlētājs, labākais treneris, vērtīgākais sezonas spēlētājs kā arī nominācijā jaunais talants. Balvu ieguvēji tika noteikti treneru balsojumā. Par 2020./2021.g. sezonas sieviešu virslīgas vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Salaspils sporta skolas handboliste – Renāte Salmane. Renāte kopā ar Salaspils SS komandu šosezon triumfēja Latvijas Kausā, Latvijas Atklātajā pludmales handbola čempionātā un izcīnīja 4.vietu Latvijas Čempionātā.
Renāte: “MVP balva ir rezultāts ilgu gadu darbam, treniņiem un neatlaidībai. Vēlos teikt paldies ikvienam, kurš ir piedalījies šajā procesā un palīdzējis cīnīties! Paldies ģimenei par atbalstu! Paldies manai burvīgajai komandai par cīņu laukumā un superīgajām emocijām, paldies visiem treneriem, katrs no jums ir īpašs, un jūsu ieguldījums handbolā ir neatkārtojams! Paldies Salaspils sporta skolai par atbalstu, ticību un lielisku sadarbību. Paldies Salaspils novada domei par ieguldījumiem sportā un tā attīstībā.”

Linda Bogdanova, sporta skolas handbola trenere