Salaspils sporta skolas treneri – Aigars Feteris, Linda Ozola un Igors Sokolovs – kopā ar audzēkņiem Makaru Korotkovu un Kristiānu Poļakovu startēja Latvijas Valsts prezidenta balvas izcīņā vieglatlētikā (14.-15. jūlijā Ogrē) un pārstāvēja Latviju cīņā par Baltijas komandu čempiona titulu.

Diezgan nervu kutinošas sacensības norisinājās lodes grūšanas sektorā, kur līdz pat pēdējam mēģinājumam nebija skaidrības par vietu sadalījumu. Tikai 6. mēģinājumā Linda Ozola burtiski izrāva medaļu un ar savu sezonas labāko rezultātu 14.26m izcīnīja 3. vietu, kas deva Latvijas komandai tik vērtīgos punktus. Tikpat saistošas sacensības norisinājās vesera mešanā, kas notika Platonē – tālu no pamatsacensību vietas. Arī tur viss noskaidrojās tikai sacensību pēdējos metienos. Igors Sokolovs savā priekšpēdējā mēģinājumā veseri raidīja 64.10m tālumā un arī ar savu sezonas labāko rezultātu saņēma bronzas godalgu.

Aigaram Feterim 1500 m skrējiena mērķis bija sasniegt labu rezultātu. Tomēr, skrienot ar dalībniekiem vienā tempā, pirmais aplis izrādījās par lēnu. Mēģinot ko mainīt skrējienā, Aigars apsteidza pretiniekus un pēdējā aplī uzņēma finiša spurtu, kā rezultātā spēka pietrūka un finiša līnija netika sasniegta.

Igora Sokolova audzēkņi Makars Korotkovs un Kristiāna Poļakova arī bija iekļauti pieaugušo izlases sastāvā un godam pārstāvēja Latvijas komandu. Makars sasniedza jaunu personīgo rezultātu (7.260kg) – 62.62 m (5.vieta), savukārt Kristiāna Poļakova ierindojās 4. vietā.

Komandu cīņā Latvijai nācās samierināties ar 3. vietu. Pirmajā vietā – Igaunija, un tikai par vienu punktu atpalika Lietuvas komanda.