Ir sācies jaunais, 2012.gads. Pagājuši Ziemassvētki un Jaunais gads – tik skaisti un nozīmīgi svētki. Lai arī šie mums visiem bija citādi, neierasti svētki, tie tomēr bija. Un tas ir arī laiks, kad mēģinām nolikt ikdienas steigu, rast mieru dvēselē un darīt labus darbus – tāds pārdomu un gaismas gaidīšanas laiks. Un ir arī mums īstais brīdis apkopot padarīto, padalīties ar to, kas izdevies un kurp tiecamies.

Basketbols

Spilgtākais notikums – Krišjānis Āboltiņš kļuva par Latvijas U15 izlases kapteini, un par kuru rakstīja pat Sportacentrs.com sporta žurnālisti – “Salaspils puika uzlauž igauņu aizsardzību…”.

2020.gadā Latvijas izlases dalībnieks U14 vecuma grupā bija arī Daniils Fundorko, bet U15 izlases kandidāti – Kristiāns Armanovs un Kristiāns Pastors.

Treneri – Valdis Razumovskis un Jānis Pavlovskis.

Foto: Ritvars Raits

Handbols

 

Spilgtākais notikums – Edijs Putniņš debitē vīriešu Baltijas handbola līgā.

2020.gadā Latvijas izlases dalībnieki un kandidāti: Kristiāns Strautnieks, Matīss Strautnieks, Ralfs Brīvulis, Huga Gūtmanis, Ričards Jānis Liepiņš, Sindija Siliņa, Vita Binduka, Frīda Binduka, Paula Marta Alksne.

Treneres: Linda Bogdanova (zēniem) un Marija Zaščerinska (meitenēm).

Vieglatlētika

Spilgtākais notikums – Makars Korotkovs kā vienīgais no Latvijas atlētiem izpildīja 2021.gada Pasaules U20 čempionāta kvalifikācijas normatīvu vesera mešanā. Treneris – Igors Sokolovs.

2020.gadā Latvijas  izlases dalībnieki un kandidāti: Sandis Dzenītis (2kārtējs Latvijas čempions tāllēkšanā ar meistarkandidāta rezultātu), Aksels Blanks, Andrejs Bānis, Rinalds Valts Zariņš, Markuss Ozols, Agate Bainora – treneris Aigars Feteris (Salaspils novada “Gada pedagogs” 2020).

Ramils Gasanovs un Kristiāna Poļakova  – treneris Igors Sokolovs.


“Nepiekūstiet cerēt! Jūs sviežat vienreiz kūpošo svina straumi ūdenī, un iznāk tikai tumšs, sačervelējies piks, sviežat otrreiz – tas pats. Dariet to tik ilgi, kamēr svinā ietēlojas tas, ko jūs vēlaties sev gūt. Mūsu uzdevums ik dienu pelēko svinu pārvērst mirdzošos tēlos. Sapnim ir jātop par īstenību.” K.Skalbe 

Lai gaiši svētki un cerīga ikdiena!

Sporta skolas kolektīva vārdā – direktore Anita Trumpe