Salaspils sporta skolas BASKETBOLA TRENERI nebeidz pārsteigt savus audzēkņus ar “IZAICINĀJUMIEM”. Šoreiz “Viena mēneša soļu challenge jeb izaicinājums”. Sporta skolas basketbola nodaļas talantīgais audzēknis – Emīls Līcītis uzvarēja soļu izaicinājumu un uzstādīja rekordu = 480 000 soļu/mēnesī.

Emīls tika arī svinīgi sveiks par uzvaru ar balvu no basketbola veikala “ProBasketball”. Balvu pagodinoši pasniedza Salaspils ilggadējs basketbola attīstības veicinātājs un basketbola atbalstītājs Andris Umbraško. Lepojamies ar Emīlu Līcīti, viņa būšanu kustībā un rekordlielo soļu skaitu vienā mēnesī.

Paldies sakām sporta skolas basketbola treneriem: Valdim Razumovskim, Jānim Pavlovskim, Reinim Osim un Aleksandram Astafičevam, par neatlaidīgu un enerģisku savu audzēkņu motivēšanu kustēties, soļot un turpināt trenēties ārā un online vidē vadītajos treniņos.

Un vēl paldies sakām arī Salaspils novada deputātam un basketbola cilvēkam Andrim Umbraško par jauno basketbolistu motivēšanu un novērtēšanu.

Nu ko – turpinām sportot, soļot un tiekamies kustībā treniņos!!!