Salaspils sporta skolas handbola trenere Marija Zaščerinska viesojās Izglītības un zinātnes ministrijas (turpmāk- IZM) projektā “Tava klase”, kas skatāms tīmekļa vietnē www.tavaklase.lv vai pārraidēs divos virszemes TV kanālos – “ReTV” un “Sportacentrs.com TV”.

Projekts jeb izglītojošā platforma tavaklase.lv tika radīta 2020.gada pavasarī, lai atbalstītu skolēnu attālināto mācīšanos valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, sākoties Covid-19 izplatībai. Šobrīd projekta ietvaros skolēni papildus tiek iepazīstināti arī ar karjeras dienas saturu un tieši vienā no karjeras video ir redzama arī mūsu handbola trenere Marija, kura pastāsta par savu profesiju – handbola trenere.

Kā skaidro pati Marija: “dzīve met dažādus līkumus un iespējas, šobrīd jau 4-to gadu strādāju Salaspils sporta skolā par handbola treneri. Iesaku noskatīties video  un iepazīt vairāk gan mani, gan sporta spēli – handbols jeb rokasbumba!”

Sakām paldies trenerei Marija par iesaisti IZM projektā “Tava klase” un iepazīstināšanu ar sporta profesiju – handbola trenere kā arī tās popularizēšanu.