Latvijas Handbola federācija (LHF) jau iepriekš ziņoja, ka pēc izmaiņām Ministru kabineta noteikumos LHF sacensību komisija lēmusi par vīriešu un sieviešu virslīgas čempionāta atsākšanos. Vīriešiem čempionāts tika uzsākts jau pagājušajā nedēļas nogalē ar Dobeles “Tenax” un “ASK/LSPA” savstarpējo spēli, bet šonedēļ ar četrām spēlēm Latvijas čempionāts turpināsies arī sieviešu virslīgā.

Jau sestdien, 27. martā, pulksten 12.00, pirmo spēli pēc čempionāta atjaunošanas sieviešu virslīgā aizvadīs Ludzas sporta kluba “Latgols” sieviešu komanda, savā laukumā tiekoties ar “Jēkabpils SS”. Savukārt, dienas otrajā cīņā, pulksten 14.00, Salaspilī norisināsies spēle starp “Salaspils SS” (trenera Nika Remesa vadībā) un “REIR Dobele” sieviešu komandām.

Svētdien, 28. martā, “Jēkabpils SS” un “REIR Dobele” atgriezīsies savos laukumos, lai attiecīgi, Jēkabpilī, pulksten 11.45, uzņemtu “Salaspils SS” komandu, bet Dobelē, pulksten 13.00, norisināsies mačs, kurā viesos būs “Stopiņu NHK” sieviešu komanda.

Arī Latvijas sieviešu handbola izlases galvenais treneris Māris Cibuļskis atzīmē, ka virslīgas atsākšana ir ļoti nozīmīga izlasei: “Tas ir ļoti svarīgi. Meitenēm nav spēļu prakses un to arī varēja ļoti manīt [izlases sabraukuma] savstarpējā treniņspēlē.”

Iepriekš arī tika ziņots, ka LHF sacensību komisija lēmumsi par Covid-19 testešanu spēlētājiem katru nedēļu, lai nodrošinātu augstāku drošību spēlētājiem. Šie testi tiek veikti gan sieviešu, gan vīriešu virslīgai pirms nedēļas nogales spēlēm.

Vēlam veiksmi mūsu labākajām Salaspils handbolistēm, lai enerģiska un veiksmīga mājas un izbraukuma spēļu atsākšana!