18.jūlijā āra teritorija pie sporta nama tika pārvērsta par strītbola laukumu kvartālu un, patīkamā un muzikālā gaisotnē bumbojot, notika 3×3 basketbola sacensības. Pavisam kopā sacensībās pulcējās 25 komandas, kas aizvadīja spēles 4 vecuma grupās.

Jaunākajā U-11 “Jump Park” grupā uzvaru svinēja mūsu mazie basketbolisti (2009.g.dz. un jaunāki). Komandas sastāvā: Oskars Līcītis, Tomass Sperga, Ralfs Taurītis, Adrians Patriks Pastors.

Arī U-13 vecuma grupā par uzvarētājiem kļuva salaspilieši: Emīls Līcītis, Gustavs Dosbergs, Emīls Stirāns, Romāns Štamers.

U-15 vecuma grupā mūsu Kristiāns Armanovs kopā ar draugiem no Ogres apvienojās komandā “Traktori” un izcīnīja 1.vietu.

Apsveicam “Salaspils Rags 3×3 basketbola” sacensību uzvarētājus-salaspiliešus.  Kā arī lielu paldies izsakām 3×3 sacensību atraktīvajiem organizatoriem no Ogres “Rags BB” Aleksejam Solovjovam un Salaspils sporta skolas/ BK Salaspils basketbola trenerim un Salaspils basketbola dzīves organizatoram Valdim Razumovskim. Pateicoties jums, vasarā 3×3 basketbols rullē Salaspilī!

 Aicinām bumbot arī 1.augustā un 15.augustā Salaspils strītbola laukumos, Smilšu ielā 1. Tiekamies!