2.septembrī Rīgā, Grīziņkalnā, superfinālā U16 vecuma grupā par uzvarētājiem Ghetto Basket 3×3 sacensībās kļuva divi Salaspils sporta skolas basketbolisti Kristiāns Armanovs un Kristiāns Pastors.Izveidojot komandu “Gvidis” salaspilieši kopā ar Rīgas VEF spēlētājiem visas vasaras sezonas garumā, ar mainīgām sekmēm cīnījās par vietu superfinālā, kurā iekļuva kā viena no 8 vadošajām komandām. Abi Kristiāni par Ghetto Basket un Latvijas 3×3 čempioniem kļuva jau 2017.gadā, kad pirmo reizi oficiālas 3×3 sacensības tika rīkotas U12 vecuma grupā. Pēc 4 gadu pārtraukuma viņi atkārtojuši panākumu.

Vēl viens Salaspils basketbola skolas audzēknis Emīls Līcītis U14 vecuma grupā superfinālā izcīnīja 2. vietu.