30. aprīlī Ludzā notika Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā noslēdzošais posms, kurā piedalījās U12 meiteņu komandas, tostarp arī Salaspils sporta skolas pārstāves. Mūsu meitenēm panākumi un lieliski rezultāti – kopvērtējumā iegūta 2. vieta. Rezultatīvākās spēlētājas Salaspils komandā – Sabrina Strogova un Illarija Sondore. Komandas sastāvā spēlēja Aleksandra Pančenko, Ksenija Tiņanska, Sintija Umjarova, Emīlija Celeščeva, Veronika Ļikanova, Megija Caune, Sabrīna Strogova, Kamilla Fjodorova, Illarija Sondore, Alika Pačkaja, Arina Timofejeva, Milisa Vaišļa, Illarija Sekača, Ļera Fomičova, Taisija Petrova un Paula Polovņikova. Komandas treneris Inals Doguzovs.

Savukārt 8. maijā Dobelē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta handbolā fināls, kurā piedalījās U12 zēnu komandas, arī Salaspils sporta skolas pārstāvji. Kopskaitā tika izspēlētas 12 spēles, piedzīvojot vienu zaudējumu, vienu neizšķirtu spēli, kā arī desmit uzvaras. Kopvērtējumā mūsu handbolisti ieguva godpilno 1. vietu. Par čempionāta vērtīgāko spēlētāju tika atzīts salaspilietis Ernests Eindorfs. Komandas sastāvā spēlēja Valters Plinte, Tomass Sperga, Oskars Līcītis, Edvards Kozlovs, Ernests Eindorfs, Rinalds Cagulis, Rinalds Gusevs, Kārlis Sjomkāns, Miks Jurovs, Rūdolfs Grīnmanis, Jēkabs Bērziņš, Markuss Zeimanis un Elijs Gailītis. Komandas trenere Marija Zaščerinska.

Mūsu U13 handbolisti finālā, kas norisinājās Ludzā, par bronzas godalgām sīvā cīņā piekāpās Rīgas Rīnūžu vidusskolai ar spēles rezultātu 23:27, izcīnot Latvijas Jaunatnes čempionātā 4. vietu. Komandas trenere Marija Zaščerinska.

14. un 15. maijā Ogrē Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros sacentās U14 handbolisti, izcīnot visās pēdējā posma spēlēs uzvaras – ar rezultātu 35:16 pārspējot Ogres NSC, spēlē pret Ludzas NSS uzvarot ar 32:16 un spēlē pret Dobeles SS izcīnot uzvaru ar rezultātu 26:24. Turnīra tabulā, atpaliekot vien par diviem punktiem, mūsējiem šoreiz sudraba medaļas un godpilnā 2. vieta. Čempionāta rezultatīvākais spēlētājs – Justs Vidzis ar 86 vārtiem. Komandas treneris Niks Remess.

Arī mūsu meiteņu U14 handbola komandai veiksmīgs Latvijas Jaunatnes čempionāta noslēdzošais posms, kas norisinājās Dobelē 14. un 15. maijā. Izcīnītas uzvaras visās spēlēs – ar rezultātu 21:18 uzvarot spēlē pret Jēkabpils SS, Ludzas NSS komandu spēles laukumā uzveicot ar 28:21, spēlē pret Dobeles SS uzvara ar 17:13, bet spēlē ar Olaines 2. vsk. mūsējām uzvara ar rezultātu 19:9. Turnīra tabulā mūsu meitenes pakāpās uz 3. vietu, izcīnot bronzas godalgas. Rezultatīvākā spēlētāja – Margarita Duceva ar 60 vārtiem. Komandas treneris Inals Doguzovs.