Latvijas vesera metējs Igors Sokolovs sestdien izcīnīja savu 35.zelta medaļu valsts meistarsacīkstēs

 

2.- 3. aprīlī Kokneses sporta centra stadionā norisinājās sacensības diska, vesera un šķēpa mešanā, kas vienlaikus ir arī ziemas čempionāts.Sokolovs vesera mešanā uzvarēja ar rezultātu 62,16 metri. Koknesē izcīnītā čempiona zelta medaļa ir jau 35. karjerā. Sokolovs pirmo reizi oficiālās sacensībās veseri meta 14 gadu vecumā 1988.gadā, bet četrus gadus vēlāk pirmo reizi uzvarēja Latvijas čempionātā. 2004.gadā Sokolovs pirmo reizi sasniedza Latvijas rekordu (71,49 metri) un līdz 2009.gadam to laboja kopā 12 reizes (labākais rezultāts – 80,14 metri). Viņam sestdien bija arī visaugstāk vērtētais rezultāts pēc Starptautiskās Vieglatlētikas savienības (“World Athletics”) tabulas – 920 punkti.