11. novembrī aizvadīts Latvijas Handbola federācijas, sadarbībā ar Rīgas domi, organizētais “Mini handbola festivāls Rīgā-Es Latvijai!”. Visas dienas garumā vairāk nekā 50 komandu un 300 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas aizvadīja handbola sacensības un piedalījās dažādās brīvā laika aktivitātēs. Turklāt, pasākuma dalībnieki bija ne tikai sportiski noskaņoti, bet arī patriotiski.

Pasākuma mērķis ir veicināt bērnos sportisko garu, sniedzot iespēju laukumā stāties pretim komandām no visām Baltijas valstīm. Papildus, radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs bērniem bija iespēja pārbaudīt savu precizitāti metienā vārtos, iepazīt Latvijas Nacionālo bruņoto spēku ekipējumu un pārbaudīt savu izturību pārstāvju sagatavotajās stafetēs, iejusties bundzinieka lomā kopā ar Andžeja Grauda Bungu skolas audzēkņiem, kā arī izrotāties ar pašu rokām darinātām sarkanbaltsarkanām aprocītēm un valsts karodziņu gleznojumiem uz sejas.

Pasākums noslēdzās ar svinīgu apbalvošanu, kurā katrs mazais handbolists saņēma medaļu un pasākuma atbalstītāju sagatavotas balvas.

Salaspils sporta skola tika pārstāvēta ar 5 komandām meiteņu konkurencē, kā arī vecāko grupu audzēkņi tika iesaistīti spēļu tiesāšanā. 

Avots: Latvijas handbola federācija