Aizraujošas spēles sieviešu handbola virslīgā tika aizvadītas Pūpolsvētdienā (28.03.2021). Spēlē caur adatas aci uzvaru izcīnīt izdevās Salaspils sporta skolas handbolistēm trenera Nika Remesa vadībā, kas viesos Jēkabpilī pēc pārliecinošas vadības pirmā puslaika noslēgumā tikai ar minimālu vārtu starpību uzvarēja spēli ar rezultātu 33:32.

Spēli starp Jēkabpils un Salaspils handbolistēm pārliecinoši iesāka Salaspils sportistes, un šādā manierē tika aizvadīts arī viss pirmais puslaiks. Līdz ar to viesu komandai (mūsējām) izdevās pirmo puslaiku noslēgt ar astoņu vārtu pārsvaru (21:13).

Tomēr otrajā puslaikā daudz labāku sniegumu laukumā demonstrēja Jēkabpils handbolistes. 52. minūtē mājiniecēm jau bija izdevies sadeldēt rezultātu līdz minimālai vārtu starpība (28:29). Līdz spēles beigām bija atlikušas astoņas minūtes, un tas deva iespēju mājiniecēm vēl izvirzīties vadībā.

Tomēr “Salaspils SS” handbolistēm izdevās noturēt minimālu pārsvaru, tādējādi uzvarot spēlē ar rezultātu 33:32.

Rezultatīvākās spēlētājas Salaspils komandas rindās bija Dace Potapova, kura guva sešus vārtus, Renātei Salmanei (komandas kapteinei) un Frīdai Bindukai pa pieciem vārtiem. Rezultatīvākās mājinieces no “Jēkabpils SS” – Krista Minova un Sandra Brikmane, kuras guva pa deviņiem vārtiem, bet Patrīcijai Prūsei seši precīzi metieni.